Binnen Telenet doen we onderzoek naar online veiligheid en wat onze klanten ervan vinden. We zijn ook benieuwd naar jullie mening! Beantwoord de vragen in dit onderwerp, zo begrijpen we beter wat voor jullie het allerbelangrijkste is als het gaat over online veiligheid.
KoenH
Experienced Beetjesweter
KoenH
Neem contact met mij op
Onlinestatus
Offline
Datum laatste bezoek
27-12-202409:16
Lid sinds: 23-02-2021
Datum laatste bezoek: 27-12-2024 09:16
Ja, de nieuwe is hetzelfde type. Intussen is het opgelost. Ik heb de afstandsbediening ’gekoppeld’ door de VOL- met de spraakkunst te gebruiken. Hierna opnieuw via external devices gekoppeld en het werkt. Bedankt
... Meer weergeven
Bedankt. Dit artikel is volgens mij om met de telenet afstandsbediening de tv te bedienen. Ik zoek het omgekeerde. Met de tv afstandsbediening telenet bedienen. Alvast bedankt.
... Meer weergeven
Ik heb een digicorder AD2200 met een sony tv. Deze digicorder kon ik bedienen met mijn afstandsbediening (RMF-TX520E). Echter is de afstandsbediening kapot gegaan en met de nieuwe lukt het me niet om de digicorder te koppelen. Iemand een idee? Alvast bedankt
... Meer weergeven