ThunderSpark
Experienced Beetjesweter
ThunderSpark
Neem contact met mij op
Onlinestatus |
Offline
|
Datum laatste bezoek |
15-08-2021
00:49
|
Lid sinds: 06-03-2021
Datum laatste bezoek: 15-08-2021 00:49
Ranking
Experienced Beetjesweter
06-03-2021
22:45
De communicatie tussen apparaten (in dit geval van Computer 4) is niet belangrijk toch interessant om te horen van "bridge mode". Ik heb daar nooit van gehoord op dat gebied. Maar ik neem ook aan dat mijn router in Bridge mode zetten, het niet mogelijk maakt om mijn Digicorder interactief te maken op mijn bestaande netwerk Setup. Toch bedankt voor de tips.
... Meer weergeven
06-03-2021
21:44
Sorry maar je brengt me eerder echt in de war..de modem is Docis 3.1 Modem van telenet. Dus ik weet dus niet wat je bedoeld met HGW. Ik snap dat ze niet aan de router mogen hangen (had dit ooit eens geprobeerd met een Digibox vroeger werkte niet). Maar je brengt me ook wel extra vraag op in verband met de 10.X.Y.Z IP adress toewijzing. Als ik mijn Power Line Adapter gaat aansluiten op die Switch en daarbij dus aan de Digicorder en mijn andere apparaten. Is het dan ook niet beter dat ik mijn Console apparaten een zo 10.X.Y.Z Ip adress toewijs? Weet niet of dat ik dan ook beter aanpas of niet want mijn consoles staan op een 192.168.1/0.X adress typering.
... Meer weergeven
06-03-2021
20:49
Gratis echt? Hoe groot is de snelheid van de Switch? Omdat de maximaal snelheid rond 200 mbps is. Als de Netwerk Switch lager is dan 200 mbps is de snelheid winst niet waard in mijn ogen. Ja je kunt niet 200 eruit halen door andere factoren, maar dan nog. Blijft mijn DigiBox ook dan nog interactief? Ik had ergens vernomen van niet.
... Meer weergeven
06-03-2021
18:37
1
Hallo, Om onze derde Digcorder volledig interatief te maken en te verbinden met de andere twee zijn we van plan een derde Powerline Adapter te plaatsen. Nu heb ik wel momenteel een vraag rond het splitsen van deze PowerLine verbinding. Ik heb naast mijn Digicorder ook wat andere apparaten in de kamer staan die apart verbonden zijn met de router via een netwerkswitch. Om een beter beeld te schetsen laat ik hierbij dit netwerk schema achter: wat omkaderd is zit in dezelfde kamer.
Nu zou ik eventueel in de toekomst in plaats van mijn PS4 en Nintendo Switch op die netwerk switch (van de router) te plaatsen deze rechtstreeks op de PowerLine Adapter (Power Line Adapter 4) willen koppelen, Zonder de interactiviteit van de Digicorder te verliezen. Maar voor mij is het wat onduidelijk of een Netwerk Switch of Netwerk Splitter moet gebruiken voor het minste snelheid verlies. Wat moet ik dan nemen en is dit wel eventueel een snelheid winst? Zo niet dan laat ik zoals het nu is.
... Meer weergeven
- Tags:
- digicorder
Labels:
- Labels:
-
modem (HGW)
-
netwerken
-
Playstation
-
router
-
snelheid
Berichten die ThunderSpark geliked heeft
Berichten met likes
Onderwerp | Likes | Gepost |
---|---|---|
1 | 06-03-2021 18:37 |
Nieuwste tags
Nog geen tags aanwezig