FA_Guy
Experienced Beetjesweter
FA_Guy
Neem contact met mij op
Onlinestatus |
Offline
|
Datum laatste bezoek |
27-06-2024
10:09
|
Lid sinds: 19-06-2024
Datum laatste bezoek: 27-06-2024 10:09
Ranking
Experienced Beetjesweter
21-06-2024
08:43
Beste Flip1953, ik had een CH7465LG-TN maar deze werd dus vervangen door een F@ST3896LG-TN. Nochtans had ik heel duidelijk uitgelegd dat ik een eigen router gebruikte waar dus dat DNS opzoekprobleem zich stelde als diagnose. Het probleem was ook dat ik amper de 150 haalde met die modem terwijl dat het was opgetrokken naar 250. Het was die periode waar Telenet te kampen had met die gigantische problemen na hun systeemwijzingen. Die mededeling werd toen gedaan en moest ik dus ook voor waar nemen. De e-router had dan inderdaad de betere keuze geweest al maak ik wel de bedenking kwestie van beveiliging. Die Amplifi van mij heeft geen beveiligingsmogelijkheden. Betreffende de ip instellingen, deze zijn niet toegankelijk op de Amplifi in bridge modus. De instellingen verdwijnen van zodra bridged wordt aangezet. Wil uiteraard niet zeggen dat er geen ip adres is voor de router.
... Meer weergeven
20-06-2024
13:08
Goedemiddag, in bridge modus zijn ip instellingen niet mogelijk op Amplifi. Telenet modem doet alle toekenning. Je toelichting heeft me wel even het idee gegeven om de bridge modus uit te zetten en te kijken welke instellingen de Amplifi kreeg toegestopt van de Telenet modem. Mijn probleem was dat de DNS servers van Telenet niet beschikbaar waren volgens het Amplifi toestel. Wat ik heb gedaan, is de dns servers van Telenet vervangen door de dns severs van Google (8.8.8.8 & 8.8.4.4). Na herstarten, heb ik de bridge modus terug aangezet. Dit blijkt de juiste actie want het systeem is nu healthy. Alle systemen zijn ook vlot toegankelijk van buitenaf (Philips hue, NAS,...). Vermoedelijk is het probleem ontstaan bij het wisselen van de modem vorig jaar. Ik vrees dat bij ingebruikname de instellingen die van de oude modem werden overgenomen niet helemaal in orde waren. thanks!
... Meer weergeven
20-06-2024
12:54
Goedemiddag, bedankt voor je antwoord! I heb inderdaad de F@st modem van Telenet. Voor zover ik begreep, is dat de enige modem die Telenet nog gebruikt (vanwege te veel problemen met andere types)
... Meer weergeven
19-06-2024
10:37
Goedemorgen iedereen,
Ik heb een vervelend probleem met m'n internetverbinding en de Telenet TV app. De app kan regelmatig geen verbinding maken of stopt regelmatig tijdens het afspelen telkens met de melding dat ik geen internetverbinding heb. Ik werk met de MI box ontvangen van Telenet die verbonden is via WiFi. Ik betwijfel dat het de MI box is want Netflix bv werkt perfect. Ik heb een One abonnement en ook de internetsnelheid wordt zo goed als gehaald (239 download, 19,8 upload). Bij verder onderzoek op de Amplifi router ontdekte ik bij diagnose dat de DNS servers van Telenet niet bereikbaar zijn. De status wordt dan ook aangegeven als niet verbonden. De Amplifi is bridged geschakeld.
Het probleem moet dus ergens te zoeken zijn tussen de servers van Telenet onderling. Bij de Telenet klantendienst aangekaart maar daar hebben ze me wandelen gestuurd omdat de modem naar hun mening perfect werkt.
Wie heeft er suggesties om uit te testen? Ik had ook problemen op de vpn op te houden op de laptop maar dat heb ik opgelost door de DNS van Google te gebruiken. Het is de recentste modem van Telenet (sinds vorige eind vorig jaar in dienst). Is misschien de Amplifi verouderd om overweg te kunnen met de laatste modem? Het is toen dat de problemen begonnen zijn. (PS de lan kabel steekt niet op de 2,5 GB poort. Daar stak deze eerst maar maakt geen verschil.)
Dank bij voorbaat.
... Meer weergeven
Labels:
- Labels:
-
bridging
-
gebruiksaanwijzing
-
instellingen
-
router
Berichten die FA_Guy geliked heeft
Geaccepteerde oplossingen
Onderwerp | Weergaven | Gepost |
---|---|---|
996 | 21-06-2024 08:43 |
Nieuwste tags
Nog geen tags aanwezig