Ludo2
Professional Beetjesweter
Ludo2
Neem contact met mij op
Onlinestatus |
Offline
|
Datum laatste bezoek |
15-08-2020
02:30
|
Lid sinds: 03-07-2017
Datum laatste bezoek: 15-08-2020 02:30
Ranking
Professional Beetjesweter
12-11-2019
18:29
Hoe doe jij dat, met de sterkste TelenetWiFree router in de buurt, verbinden ? Thx
... Meer weergeven
- Tags:
- JTH
21-09-2019
21:44
Thx Suzy... Eigenlijk kan ik de vraag nog uitgebreider formuleren: - Hoe vanuit een bepaalde locatie kiezen tussen de beste Telenet-router(s), of veranderen, als je de keuze hebt tussen meerdere met relatief goeie ontvangsten ? (omdat in mijn (meerdere?) gevallen, de router waarbij men je automatisch op aansluit , om weet ik welke reden, niet altijd de optimaalste blijkt te zijn tsjien, qua stabiliteit in tijd vooral). Zie mijn vb... > dan 2 jaar marcheerde het perfect op de router die zij kozen, nu in-stabiliteit alom, laatste 2 dagen precies beter.... Deden ze achter uwe rug dan toch iets (mijn bewust frequent bezoek adres is hun, door mij ook, bekend, ntlk) ? - Hardware-matig zoals ik al opperde..., geen probleem. Maar welk merk antenne (usb of....) of router: Wireless ontvangen, al dan niet multiple doorsturen, de beste en goedkoopste ? 😀 (Let op moet WPA2-enterprise ontvangst en identificatie aankunnen in keuze hé) - Is er geen software-matige oplossing, met weet ik welke software ? Om gewoon nog maar te kunnen kiezen met welke buurt-ontvangst telenet-router je wil verbonden worden. (Telenet zelf blijft daar zo goedkoop (en doorzichtig waarom) maar op antwoorden. Technisch gezien perfect mogelijk. Zouden zij daar uiteraard zelf niet in kunnen voorzien... Komen altijd maar af met dat belachelijk argument van privacy... Ge weet dan toch nog niet wie de abo-nemer is, joenges toch !)
... Meer weergeven
19-09-2019
16:04
- Ik ben dikwijls op een adres zonder internet maar in een actief bebouwde kom. Ik zie dus wel een 4-5 tal Telenet routers met maximaal ontvangst bereik. - Laatste tijd veel miserie met stabiliteit TelenetWiFree (na aantal onvoorspelbare tijd veel lost connections. ls er connectie dan heb ik wel (bijna) altijd max. ontvangst. (>19Mbps Download. >1,6 Upload). Perfect dus. Is daar een software matige oplossing voor ? (Hardware matig kan het idd via bv een Ubiquiti Nano M2 of...) via mac adres maar waarom geld uitgeven als het niet hoeft en die zou ik dan telkens mee moeten sleuren ? (Je weet dus niet, nooit, met welke router je geconnecteerd bent. Het heeft altijd perfect stabiel gewerkt tot nu dus. Laptop perfect in orde. Ik denk dat hij voor WiFree altijd dezelfde router van een buur neemt die mogelijks niet meer perfect werkt). Helpdesk Telenet hoort het in Keulen donderen !
... Meer weergeven
Labels:
- Labels:
-
instellingen
-
WiFree
03-07-2017
23:18
Maar waarom kan men (blijkbaar ?) geen Wifree versterken ? Technisch moet dat toch perfect mogelijk zijn ? Daar is bovendien toch niks illegaal aan ? Ik ben vaak op bezoek bij mijn moeder (88jr) die geen Internet, wel tv en tel. heeft. Wifree`s, telenet-abo`s in de buurt genoeg. In de veranda, waar we vaak vertoeven, pover bereik. Vooraan in de woonkamer perfect ! Een eenvoudig repeatertje moet toch de oplossing zijn ? (Trouwens met een Nanostation M2 Ubiquiti perfect mogelijks volgens mij, maar prijzig met veel te veel overbodige functies)
... Meer weergeven