Annnnn
Experienced Beetjesweter
Annnnn
Neem contact met mij op
Onlinestatus |
Offline
|
Datum laatste bezoek |
30-10-2019
08:10
|
Lid sinds: 18-10-2019
Datum laatste bezoek: 30-10-2019 08:10
Ranking
Experienced Beetjesweter
29-10-2019
07:12
3
De eerste ervaringen zijn zeer positief! Draait stabiel, overzichtelijk en handig menu, de kinderen zijn weg van de stembediening 😉, de app in combinatie met de Chromecast op de slaapkamer tot nu toe ook prima. Een heel leuke plus is dat ik de afstandsbediening ook kon koppelen aan onze Samsung smart tv en Sonos waardoor we geen 2e afstandsbediening meer nodig hebben voor het volume. Enige melding die we tot nu toe een paar keer kregen was iets ivm Anynet+ die niet gevonden/verbonden kon worden. Geen idee wat dit triggert tot nu toe en wat ik eraan kan doen. Al gevonden dat het om de connectie met de tv gaat maar verder nog geen oplossing. Conclusie: verschil met Yugo gigantisch! Verschil met Wigo: meer up-to-date look & handling, kleinere box die leuker oogt, geen box nodig voor 2e tv.
... Meer weergeven
26-10-2019
08:58
1
Thanks!
... Meer weergeven
26-10-2019
08:51
2
Bedankt voor de nieuwe link! Had intussen via zoektermen uit de link deze ook gevonden. Bugs lijken me, op die van Netflix na, niet onoverkomelijk en wellicht bij digicorder ook nog af en toe haperingen. Wij kijken wel vaak Netflix maar hebben ook een Chromecast. Ik neem aan dat je ook op die manier Netflix kan blijven kijken ipv via de tv box? Klopt dat @Steven-E ? Indien ja, dan ga ik dadelijk de Yugo terug naar Wigo met tv box laten zetten 😁 en dan hopelijk vanavond ongestoord tv kunnen kijken. Is al even geleden 😅
... Meer weergeven
25-10-2019
22:58
1
Goeieavond, Na 3 maanden is ons geduld met Yugo op 😞 In juli overgeschakeld van Wigo naar Yugo. De laatste weken gaan de problemen van kwaad naar erger met een triestig hoogtepunt afgelopen week. Hoe zeer we ook fan zijn van het systeem van casten (Netflix, VRT nu, VTM go werken quasi perfect) de Yugo app kan totaal de verwachtingen (die er toch zijn met een abo van 100 euro!) niet inlossen. Morgen ga ik dus naar de Telenet winkel om alles terug naar Wigo te laten zetten. Met lichte tegenzin maar we durven uit schrik voor technische problemen niet naar Orange. Nu zag ik dat je naast de digicorder ook kan kiezen voor de nieuwe tv-box. Enkele vragen over die laatste: 1.Kan je tv kijken zonder je gsm of tablet te gebruiken (dus zoals bij de.digicorder) of moet je altijd via de Telenet tv app gaan? 2. Is dit een betrouwbaar product? Of ook kinderziektes? 3. Ik ben bang dat het, omdat het ook een streamingproduct is, dezelfde problemen zal geven als Yugo. Wat raden jullie ons aan? Bedankt voor de feedback!
... Meer weergeven
- Tags:
- digicorder
- TV-box
- YUGO
Labels:
- Labels:
-
digicorder
Berichten die Annnnn geliked heeft
Berichten die {login} geliked heeft
Onderwerp | Likes | Auteur | Laatste bericht |
---|---|---|---|
1 | |||
1 | |||
2 |
Ex-Netweter
| ||
1 | |||
2 | |||
3 |
Berichten met likes
Onderwerp | Likes | Gepost |
---|---|---|
1 | 25-10-2019 22:58 | |
3 | 29-10-2019 07:12 | |
2 | 26-10-2019 08:51 | |
1 | 26-10-2019 08:58 |