Beantwoorden
Wouter_83
Experienced Beetjesweter
Berichten: 4
It's your fifth party! Pageturner! It's your fourth party! It's your third party!

Safespot wordt stopgezet, wat met slimme toestellen?

Zoals iedereen die nog Safespot had, kreeg ik bericht dat deze dienst wordt stopgezet en wordt vervangen door Safesurf. Dat laatste lijkt echter veel beperktere (of geen) bescherming te bieden tegen hacking van je netwerk of slimme toestellen. Op de Safespot app zie ik continu pogingen tot poortscans en wachtwoord achterhalen. Zal ik nu niet meer beschermd worden hiertegen (Safesurf beschermt enkel als je zelf rondsurft begrijp ik)? Ik heb diverse slimme toestellen die verbonden zijn met het internet en ik wil liever geen risico's lopen. Is er een alternatief voor Safespot of neemt Telenet zelf maatregelen om hacking tegen te houden?

2 reacties
Marc9820
Experienced Veelweter
Berichten: 230
Lees je nog iets anders? ;-) Even demarreren... Lezersgoud. Respect! Een bus vol!

Safespot wordt stopgezet, wat met slimme toestellen?

Je hebt ondermeer, Bitdefender, Norton, Malwarebytes of ESET als alternatief. Indien je een eigen router hebt kan je ook Raspberry Pi  met Pi-Hole gebruiken. Alleen wat je ook neemt het kost je centen.

Wouter_83
Experienced Beetjesweter
Berichten: 4
It's your fifth party! Pageturner! It's your fourth party! It's your third party!

Safespot wordt stopgezet, wat met slimme toestellen?

Ik heb al Norton op mijn laptop, smartphone en tablet. Maar ik weet niet of je ook actief andere toestellen in je netwerk kunt beschermen ermee.

Een router wil ik overwegen maar ben een leek dus tips over een goeie setup zijn welkom. Voorlopig heb ik een telenet modem, 2 access points, een powerline en een switch voor bekabelde aansluitingen.