Beantwoorden
Ex-Netweter
 
Berichten: 23474

Play niet besteld

Net een email gekregen van Telenet dat ik vanaf nu play ben.  Wel: ik heb dit NIET. besteld en ik wens dit ook niet. Ik heb geprobeerd dit via email te melden maar dat gaat blijkbaar niet meer. Via mijn Telenet opties tv opgezocht en daar optie play weer uitgezet. 

Ik zal maandag eens bellen en hoop dat op een duidelijke uitleg. 

 

Ps: waarom maken jullie het contact met de klantendienst zo ingewikkeld?  Aan de telefoon wordt je geholpen maar na afloop krijg je van het vriendelijke meisje nog een poging om je play aan te smeren.   Dat aanbod sla je vriendelijk af en een paar weken later krijg je het toch op je rekening. 

 

Dus Telenet, gelieve de play optie te deactiveren als het nog niet gebeurd is. Dank u wel

 

0 Likes
Beantwoorden
3 reacties
Area57
Freshman Bijna Allesweter
Berichten: 583
Applaus voor jezelf! Bye-bye Google, hello Yougle! Volop in the game! En wanneer slaap jij?
0 Likes
Beantwoorden
Moaner
Professional Veelweter
Berichten: 455
Nieuwe TV-theek? WOW! Even demarreren... Een bus vol!

Play niet besteld

Zou toch een maand wachten ,want je krijgt Play een maand gratis.

 

Kun je een maand testen om te zien of het je bevalt.

0 Likes
Beantwoorden
mvd09111966
Professional Weetjesweter
Berichten: 163
Full speed writing! BINGO! De volle 100! De vlam zit erin.

Play niet besteld

Misschien ben je nog maar net klant en geven ze je een maand gratis deze optie zodat je al deze mogelijkheden kan zien?Het beste is dus even informeren zoals je al zei en anders is er iets mis gelopen.

0 Likes
Beantwoorden