24754
netweters
|
152373
antwoorden
|
20696
vragen
|
Ben niet meer mee (denk ik)
Ik heb Freephone Europe en Freephone Belgium.
Deze zijn toch niet aanvullend maar eerder overlappend?
Opgelost! Ga naar oplossing.
Freephone België kan je volgens de website van Telenet niet meer bestellen. Telenet verkoopt enkel nog Freephone Europe, waarbij je tijdens de daluren onbeperkt kunt bellen naar vaste nummers in België en 2000 minuten naar mobiele nummers of nummers uit de EU + Zwitserland.
Freephone België zal nog een oude formule zijn. Indien u op uw factuur én een kost ziet voor Freephone België én een kost voor Freephone Europe (21,70/maand) dan gaat u best eens langs in een Telenet winkel of neemt u contact op met de klantendienst 015 66 66 66
Heb het vandaag opgezegd.
Was idd nog een oude formule. Ik bel eerder zelden overdag, de Freephone Europe zal ruim voldoen voor mij.
Ik ben blij dat het voor u opgelost is. Is het mogelijk om een van de antwoorden aan te duiden als oplossing? Zo zijn andere gebruikers in de toekomst sneller geholpen.
Bedankt op voorhand
Steven