24748
netweters
|
152286
antwoorden
|
20688
vragen
|
Ik heb een Yamaha rx-v675 Receiver. Graag had ik deze afstandsbediening gebruikt voor de digicorder te bedienen. Helaas kan ik nergens de merkcode terugvinden van de digicorder welke ik moet ingeven.
is er iemand die hier weet, welke dit is?
Opgelost! Ga naar oplossing.
Probeer eens met code 2941. Dat is de code die in een Bose AB gestoken wordt om de Telenet digicorder te bedienen.
Ik heb het gevonden, het is code 3004 geworden. Stond in de lijst van de yamaha rx-v775.
Nu werkt dat wel niet naar behoren en heb ik uiteindelijk de logitech harmony terug bovengehaald en die maar deftig ingesteld. Nu hopen dat de vrouw er deftig mee omkan.
En heb je nu wel eens de code geprobeerd die ik heb gegeven om in jouw Yamaha afstandsbediening te steken. Die code komt uit een ellenlange lijst met merkcodes. Het zou mij verwonderen dat die merkcode anders is voor een Bose ab dan voor een yamaha ab.
Ja, geprobeerd. De afstandsbediening neemt het niet aan.
Het verbaasde me ook dat de codes niet overal hetzelfde waren.
ik heb me waarschijnlijk ook verkeerd uitgedrukt met de code 3004. Ze werkt goed op de afstandsbediening, maar er is geen channelup knop, en nog een paar van die zaken.
met de harmony deftig ingesteld werkt het wel, en een pluspunt is dat mijn vrouw het nu snapt!
allesinds bedankt.