Nog niet helemaal duidelijk. In de loop van de week zullen we de definitieve info krijgen. Nog eventjes geduld. Bedrijven met meer dan 5 simkaarten enz.? Bedrijven met Freephone business? Want die bellen nu al 24/7 gratis en met hun Gsm ook gratis naar alle Telenetnummers. Er zijn nog meer onduidelijkheden.
Zoals reeds gezegd zal het voor veel klanten een studie worden van hun huidige factuur en de impact als ze overstappen naar WIGO.
Het belang van de (Business)Centers en de shops zal groter worden om goed advies te geven. Dat zal niet zomaar eventjes aan de telefoon kunnen.
Ignace (igvfer) | Krak Niets is mooi of lelijk, het is enkel wij die het mooi of lelijk vinden. Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.