24818
netweters
|
152947
antwoorden
|
20755
vragen
|
Enekele weken geleden hebben we een WIGO 100 abonnement genomen. Prachtig! Maar nu stellen we vast dat dit in feite te hoog, lees: te duur is voor ons. We bellen zowel op ons vast toestel als op onze gsm's te weinig. We vinden de 100€ nu echt teveel. In feite hebben we genoeg aan hete goedkoppste GSM abonnement of dergelijke. We gebruiken uiteraard wel het internet en televisie. Is er niemand die ons een beter (goedkoper) voorstel kan doen? Waarvoor dank.
Dag Ludo,
Als ik het zo bekijk en als je evenveel internet en telefonie wil, zal je altijd rond de 100€ betalen.
Whop + King + King = 96,48€ (normaal 97,48 € maar bij Whop heb je vanaf het tweede mobiel abonnement een korting van 1€).
Alleen als je zakt met het internet, zal je bij Telenet kunnen besparen.
Je kan ook de Whop nemen en 2 maal een prijs volgens verbruik. Met uiteraard het risico dat je uiteindelijk een hoger verbruik hebt van zodra je iets of wat belt ( 10 gesprekken van 1 minuut kosten je ongeveer 2.5 euro), enkele sms erbij en wat dataverkeer (0.06€ per MB)
Echt goed nakijken wat je eigenlijk verbruik nu is. Goed je factuur bekijken.
Ik heb hier Prijs volgens verbruik voor de GSM (ik bel écht heel weinig; ik wil vooral bereikbaar zijn), Basic Internet voor Internet en "gewone kabel" voor de tv. Ik heb tv-met-een-kaartje genomen. Als je een smart tv hebt met een CI+ sleuf, dan kan je eenmalig 60 euro betalen en dan heb je digitale tv, de basiszenders. Voor de rest betaal je gewoon kabel (rond 16 euro/maand, dacht ik). In het geval een smart tv kan je een externe harde schijf aanhangen en dan kan je programma's pauzeren en opnemen (tijdens de opname kan je wel niet naar een andere zender kijken).
Prijs volgens verbruik
https://www2.telenet.be/nl/mobiel/abonnementen/pvv/
Basic Internet
https://www2.telenet.be/nl/internet-en-tv/internet/bestel-basic-internet/
Tv-met-een-kaartje