24748
netweters
|
152280
antwoorden
|
20688
vragen
|
Sinds gisteren krijg ik geen ondertitels meer op de tv box bv bij de buurtpolitie en familie en blokken ook niet met instelling nederlands- voor slechthorenden,nog iemand met dit probleem.
Opgelost! Ga naar oplossing.
Op dit ogenblik, met de instelling: profielen/opties ondertiteling/aan en Driepuntjes/ondertiteling/nederlands voor slechthorenden aan, werkt het perfect.
Gisteren waren er van alle moeilijkheden. Of de ondertiteling ook problemen gegeven heeft weet ik niet.
Met die instellingen lukt het ook niet profielen/opties ondertiteling /aan en drie puntjes ondertitels Nederlands voor slechthorende. Niets werkt er meer om ondertitels erop te zetten
Ook niet na herstarten?
Op dit ogenblik lijkt hier alles OK. Wat geen garantie voor u is.
Groeten
ook niet na herstarten tv box staat in eco stand.
Wel herstarten met de knop achteraan.
Bijkomende mogelijkheden: terugzetten naar fabrieksinstellingen. Of zelfs de volledige Telenet installatie herstarten vanaf de modem.
Hier werkt die ondertiteling zoals het hoort. Er kan natuurlijk iets schelen aan uw tv-box, maar eerst toch goed nakijken of er echt niets aan te doen is.