Beantwoorden
herman46
Freshman Beetjesweter
Berichten: 1
It's your eighth party! It's your fifth party! It's your fourth party! It's your seventh party!

waarom worden spamberichten niet geblokkeerd

ik wordt overspoeld door spamberichten en gewoonlijk zijn dit van steeds dezelfde verzenders .

Bij Windows Live was het probleem snel opgelost, alleen bij Telenet webmail wordt ik overspoeld.

Als ik onderaan klik om uit te schrijven krijg ik via mijn virusscan (telenet virusscan) de melding gevaarlijke website.

 

0 Likes
1 reactie
sb
Professional Superweter
Professional Superweter
Berichten: 5881
Tag away, my dear! TAGGING MASTER! Professional organizer! Krak 2017

waarom worden spamberichten niet geblokkeerd

Uiteraard gaat die virusscanner reageren! Reageren op spam of je "uitschrijven" is het domste wat je kan doen. Sorry dat ik het zo moet stellen, maar het beste wat je kan doen is negeren en indien mogelijk kill filters (regels) instellen. 9 keer op 10 gaat het immers om malafide mails van malafide websites.

 

TN heeft een ingebouwde spamfilter, maar die moet je wel even instellen:

https://www2.telenet.be/nl/klantenservice/hoe-werkt-telenet-anti-spam/

 

Maar ook in webmail is het mogelijk om via Instellingen regels in te stellen. Als het telkens om dezelfde afzender gaat, dan is dat zelf heel makkelijk.

 

Wat je ook kan doen is webmail laten vallen en met een mailclient als Mozilla Thunderbird werken. Die heeft een zelflerende filter én je kan je inschrijven op bijvoorbeeld SpamAssassin of SpamPal. Als je IMAP instelt, dan kan je je mail bekijken op verschillende toestellen.


  Bjørn (sb) | Ere-Krak
  An angel led me when I was blind, I said 'Take me back, I've changed my mind.'  
   Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.
0 Likes