24753
netweters
|
152361
antwoorden
|
20693
vragen
|
Ik wil mijn CBN modem/router verbinden met mijn tuner. Welk soort LAN kabel moet ik gebruiken en waar op deze CBN sluit ik die aan. Er zijn 4 aansluitpunten waarvan er twee in gebruik zijn (1 en 3). Mag ik een van de andere gebruiken ? Telenet zelf wil me hier niet mee helpen !!!
Opgelost! Ga naar oplossing.
Dit maakt niet uit welke van de poortjes dat je gebruikt. Je hebt alleen een UTP kabel nodig en die sluit je dan aan op de ethernetpoort van je tuner/versterker. En je volgt de handleiding van je tuner/versterker.
Bedankt voor de hulp ! Ik probeer het eerstdaags uit.
Prima gelukt, eigenlijk héél eenvoudig als je het weet. Ik betreur dat Telenet zelf niet eens de moeite doet om deze eenvoudige oplossing te geven. Is het omdat ik nu meer naar internetradio ga luisteren dan naar de Telenet FM verbinding ?
Je kan het de helpdesk niet kwalijk nemen. De eerste lijn helpers hebben enkel een opleiding gehad om de meest voorkomende problemen te herkennen van een Telenetverbinding. Hier op Netweters zijn het mensen die door hun beroep, hobby of wat dan ook ervaring hebben opgedaan met een of meerdere nevenaspecten van DTV, Internet enzovoort. Daarbij moet Telenet een lijn trekken om alleen hulp te bieden met hun hardware enz. anders zijn ze een gratis hulpdienst voor Microsoft, Facebook, verdelers van IP camera's of beveiling. Maar goed, het is opgelost en daarvoor zijn we er.