24757
netweters
|
152457
antwoorden
|
20709
vragen
|
Beste allen, ik heb recent een IP Cam gekocht van het merk Scricam type SP015. Ik heb nu al meerdere camera's werkend in mijn thuisnetwerk maar bij deze wil het me maar niet lukken. Ik kan hem bekijken via de Scricam app maar daar houd het dan ook mee op. Instellingen kan ik in die app niet veranderen buiten het ip adres. Ik zou buiten het IP adres een poort nummer moeten weten om de camera toe te voegen aan mijn app die ik gebruik op de smartphone. Het is namelijk net zo makkelijk dat ik alle camera's in één app kan bekijken en niet telkens een aparte app moet openen per camera. Mocht iemand een oplossing weten om het poortadres te achterhalen dan kan ik er misschien mee aan de slag. Alvast bedankt.
Heb ondertussen naar de routers zitten kijken bij Coolblue maar geraak er niet wijs uit. Is er iemand die aan de hand van eigen ervaring, dus met het port forwarden zowel de externe als interne poort zoals @Puch en @janne_man aanhaalde me kan zeggen welk type ik het beste aankoop ?
@MKris schreef:Heb ondertussen naar de routers zitten kijken bij Coolblue maar geraak er niet wijs uit. Is er iemand die aan de hand van eigen ervaring, dus met het port forwarden zowel de externe als interne poort zoals @Puch en @janne_man aanhaalde me kan zeggen welk type ik het beste aankoop ?
Ik heb een Linksys EA7500. Heel tevreden van de router. Let op, dit is geen "beginners" router en misschien wel wat overkill voor wat jij hem wil gebruiken. Je moet trouwens wel één en ander afweten van hoe je een router instelt om deze optimaal te kunnen gebruiken.
@Puch dank voor het antwoord, ik heb even gekeken en wat betreft prijs kan dit perfect maar ben wel echt "beginner" op dat gebied. Zou het me lukken eventueel met wat advies van jou om hier zowel extern als intern de poorten mee door te sturen denk je.
@MKris schreef:@Puch dank voor het antwoord, ik heb even gekeken en wat betreft prijs kan dit perfect maar ben wel echt "beginner" op dat gebied. Zou het me lukken eventueel met wat advies van jou om hier zowel extern als intern de poorten mee door te sturen denk je.
Stuur maar een privé bericht als je hulp nodig hebt, dan help ik je zeker verder.