|
25.776
netweters
|
159.755
antwoorden
|
|
21.524
vragen
|
Mijn instellingen zijn correct ingesteld maar kan nog altijd geen MMS verzenden en ontvangen ik heb een Iphone 6S.
Jammer en helaas maar MMS werkt al jaren niet goed bij Telenet. Al lang opgegeven om een oplossing te zoeken. En als MMS werkt dan zit dit niet in je pakket SMS die je kunt opgebruiken. Is dus afzonderlijk te betalen.
Is trouwens ook voorbijgestreefd. Beter gewoon e-mail gebruiken.
Ik heb een Nexus 5X en geen enkel probleem met MMS. MMS heeft echter nooit een echte doorbraak gehad. Zelf gebruik ik het eigenlijk niet. Ik zal eerder via WhatsApp en een zelden keer via Messenger werken. Vermits beide in handen van Facebook zijn verwacht ik ooit wel eens een samensmelting.
MSS staat standaard geblokkeerd bij Telenet. Even bellen naar de klantendienst en zij kunnen deze deblokkeren.
@Flappy schreef:MSS staat standaard geblokkeerd bij Telenet. Even bellen naar de klantendienst en zij kunnen deze deblokkeren.
Dat is nieuw? Ik kan me niet herinneren dat ik MMS heb moeten deblokkeren. En dan nog, kan dat niet gewoon via Mijn Telenet?