Streamen via TV-box, streamen via netflix, streamen via prime...
Op den duur is het lastig bij te houden wat waar staat en wat er al gezien is. Bij dat laatste helpen Netflix en Prime nu ook niet bepaald mee (want als ze alles wat je al gezien hebt weglaten zo je wle eens de indruk kunnen krijgen dat er weinig over is en het abonnement opzeggen)..
Nu stuitte ik op apps als Simkl en Trakt (er zijn er nog). Daarin kun je een profiel aanmaken. Connecten met streaming-sites om de series die je gezien hebt te importeren. Kijklijsten aanmaken en alerts krijgen als er een nieuw seizoen, of een nieuwe serie beschikbaar is.
Klinkt ideaal. Ik lees er bij ons alleen nog weinig over. Weet iemand of deze (of andere apps) ook kunnen interfacen met bv. Streamz, VRT Max, VTM Go en eigenlijk ook de telenet TVbox-app? @telenet, mischien iets voor op de backlog mocht het nog niet kunnen?
Of is er een logische andere oplossing die ik over het hoofd zie..