24759
netweters
|
152483
antwoorden
|
20713
vragen
|
Dag iedereen,
Zijn er mensen die een Whop abonnement hebben in combinatie met een modem only?
Ik ben al 7 jaar fiere klant met een modem only waardoor ik lekker mijn eigenlijk routering, DNS, VPN en andere kan doen.
Door alle prijsverhogingen begint Whoppa wat duur te worden en 100Mbps is nog altijd een lekkere snelheid dus zou ik graag naar Whop overschakelen.
Alleen wil ik zeker zijn dat ik mijn brave modem only niet moet afgeven.
Groetjes,
Sam
Ik ben recent verhuisd en in mijn nieuwe woning hebben ze zonder probleem een modem only gehangen. Ik heb een Whoppa dus ik zie niet in waarop je die van jou zou moeten afgeven omdat je naar whop overschakeld.
Volgens mijn zal er zelfs geen technieker moeten lang komen. Dit kan telefonisch geregeld worden.
Ba nee jong ze gaan uw modem niet afpakken. Die kosten gaan ze niet doen, om een technieker te sturen. Misschien wil je volgende maand toch terug Whoppa. Het is puur administratief en ze pakken u enkel wat download (-100 Mbps), wat upload (-10 Mbps) af en uw onbeperkte download wordt gereduceerd naar 200 GB.
En je betaalt bovendien geen kosten om te downgraden.
Als je nu ook bij een eventuele swap van de modem specifiek om een modem-only vraagt wordt dit zonder probleem gedaan door de installateur.
Hij zal dit wel op zijn kwaliteitscertificaat invullen op het einde van zijn taak want de normale procedure vereist nu éénmaal een wireless-modem bij zijn interventie.
Zo is iedereen ingedekt 😉 !
Een modemswap wordt meestal niet meer gedaan door een technieker. Van zodra je een Docsis3 hebt gebeurt de omruiling normaal gezien via een Center. Gratis. En de meeste Centers geven je dan een modem only als je erom vraagt. Dit is omdat deze die erom vragen geacht worden voldoende van netwerken te kennen om zelf een router e.d. te installeren en te configureren.
Als een technieker moet langskomen daarvoor kost je dit 85€
@igvfer- Ik heb nog een oude modem (eurodocsis 2.0): Motorola / SBV5120E. 2 vragen:
1. Betekent dit dat ik de modem kan ontkoppelen om dan om in een TN Center (zonder afspraak) te ruilen tegen een nieuwer model?
2. Ik heb nu Basic Internet, dus voor de snelheid hoef ik het niet per se te doen, denk ik. Zijn er (andere) voordelen aan een nieuwer model? (Nu, met het oog op een ander abo of aanpassingen van de snelheid door TN lijkt het me sowieso interessant om om te schakelen.)
1. Dit kan je doen maar echt veel nut heeft dit in jou geval niet aangezien je een Basic abonnement hebt en de snelheid begrenst is tot 30mbps. Voor normaal internet gebruik is dit echter meer dan voldoende.
2. Het verschil met een docsis3 modem zit hem ook dat die modem meerdere docsis kanalen gebruikt voor zowel heen- als terug weg om hogere snelheden te bekomen maar ook dit heeft voor jou geen invloed met je Basic abonnement.
Wanneer een klant overschakelt op een ander product whop of whoppa en er komt hierdoor een telefoonproduct bij, dan wordt er nog regelmatig een technieker voor geboekt hoor om modem te vervangen en is deze interventie ook gratis.