24757
netweters
|
152454
antwoorden
|
20708
vragen
|
Branden er nog lichtjes? Nee? dan kan het de voeding zijn. En dan zal je een voeding moeten halen in een Center. Ja? Dan vrees ik dat je de modem zal moeten meenemen naar een center en daar een nieuwe modem zal moeten halen. Niet aarzelen en gaan omruilen.
of Telenet Helpdesk bellen... Volgens mij komt de technieker gratis je modem vervangen als die kapot is (vroeger in elk geval toch). Maar dan moet je natuurlijk wel zeker zijn dat het de modem is en niet iets anders in je eigen netwerk.
Naar een center gaan. Vandaag opgelost.
Klantendienst bellen = technieker afspraak maken en dat is meestal 3 werkdagen.
Ik veronderstel dat je wel nog TV hebt dan werkt je netwerkverdeler nog.
in je modem is meestal ook reset knop druk die ook is in als niet via mijn telenet gaat, je kan ook kijken of de cox kabel nog goed zit
Waar bevind de reset knop zich precies bij de zwarte modem? Is dit de knop aan de voorkant onder de lampjes? (anders is er enkel nog de stroom switch aan de achterkant) Ik heb een gelijkaardig probleem waarbij na stroomuitval alle lampjes één na één aangaan (sommigen eerst blauw en dan geel) eens alle lampjes geel zijn blijft dit 1-2 seconden zo en begint het terug opnieuw van het eerste tot het laatste lampje. Het drukken van de (reset?) knop aan de voorkant of het uitzetten adhv (power?) switch aan de achterkant of uittrekken kabel resulteren na het terug aanzetten allemaal in hetzelfde proces.