24757
netweters
|
152420
antwoorden
|
20701
vragen
|
Hoi iedereen,
Ik heb net gemerkt dat wigo 5gb niet meer bestaat. Dat is nu 10 gb geworden voor dezelfde prijs.
Wanneer worden bestaande klanten overgeschakeld naar die 10 gb, of moeten we dat zelf doen.
Wel jammer dat Telenet hierover niet heeft gecommuniceerd.
Ward
Hallo
Ik had dit zelf ook gemerkt dat mijn wigo van 10 gb naar 15 gb is gegaan. Daarom had ik is contact opgenomen met telenet hierover en ze zeiden mij dat dit eigenlijk nog niet helemaal op punt was en dat we binnen 2 weken is moesten terug bellen om het nog is te vragen.
Vind het ook jammer dat ze hier niets over gecommuniceerd hebben.
Ik kan me vergissen (ik heb geen WIGO), maar voor zo ver ik weet is dit wel degelijk gecommuniceerd door TN. Voor vragen en opmerkingen kan je terecht in het WIGO 2.0 forum: https://www.netweters.be/t5/WIGO-2-0/bd-p/WIGO2
Alle bestaande WIGO klanten zullen nog een uitnodigingsmail krijgen om over te schakelen naar de nieuwe WIGO.
Als je niet kan wachten om over te schakelen, mag je ons gerust contacteren via Facebook, Twitter of telefonisch op dit nummer: 015/66.66.66. Dan zorgen wij ervoor dat je deze mail zo snel mogelijk ontvangt.
Sorry als ik wat te snel heb geoordeeld over de communicatie, maar had dit gewoon op jullie site gezien, maar zelf nog niets van ontvangen. En vanaf wanneer zijn deze aanpassingen van toepassing? Want tegen mij werd pas binnen 2 weken gezegd.
@Sieben563 Je kan ook gewoon bellen naar de helpdesk en zeggen dat je wil overschakelen.... Dat heb ik 2 weken geleden gedaan en het is in orde geraakt.
Maar denk niet dat het zonder horten of stoten gaat gaan, er zitten nog een beetje kinderziektes in de administratie en in de nieuwe MijnTelenet 🙂
Had ik ook gedaan en ze zeiden dat ik over 2 weken moest terug bellen. Maar het is nu inorde ben naar de telenet winkel geweest, moest er toch zijn voor een nieuwe AP van telenet.