24748
netweters
|
152291
antwoorden
|
20688
vragen
|
Ik heb reeds een tijdje safespot.
Op mijn desktop, wens ik safespot guard te installeren, om ook eens een virusscanner op de schijven te laten lopen.
Als ik dit via de safespot app, installeer, safespot guard instel voor die PC, dan krijg ik een pairing code en dan de melding dat alles gelukt is.
Echter nergens vind ik op de pc een telenet app. Ik kan ook geen virus scan uitvoeren
Enig idee?
Mvg
Titel gewijzigd door Suzy (admin) | Vorige titel: Internetsnelheid met CH7465LG-TN
Misschien kan deze link je helpen.
Je kan via die link de safespot op je pc installeren.
https://safespot.download.telenet.be/content/Computer/index.html
@patrick37 : bedankt voor jouw antwoord. Het is via die link dat ik de installatie gedaan heb. Op het einde en na ingeven code, zegt het systeem dan ook: 'safespot geïnstalleerd op de PC". Alleen vind ik daar niks van terug, laat staan een app om te scannen op virus
bedankt
Ga naar je windows icoontje links onder ,open, en kies :
* instellingen
* bijwerken en beveiliging
* windows beveiliging.
Daar ga je safespot moeten zien staan. je kan die ook dan standaard instellen. Je kan ook sneller gaan en dat is gewoon rechtsonder het ^ indrukken zodat je snelmenu op komt. Dan op het schildje klikken dan ben je er ook.
bedankt voor de info. Dat wist ik en deed ik
Daar staat geen safespot
Mvg
zie hieronder de gevraagde screenshots. Na de installatie kan ik dan niks terugvinden van de telenet app, niet onder start menu, niet bij windows security
Alvast bedankt
Mvg
bij uitvoeren installatie file
waarschuwing omdat ik voor 2de maal installeer
progressf
succesvol einde