24747
netweters
|
152253
antwoorden
|
20683
vragen
|
Beste,
Ik heb al een tijdje, sinds de platform switch, geen internetradio meer. Er is verbinding tussen mijn toestel Sharp DR 1470 dat steeds feilloos werkte, en krijg geen noot of woord uit de internetradio. Kan er iemand mij help aub? Bedankt.
Titel gewijzigd door Philippe (mod) | Vorige titel: Internetradio
Kun je beetje meer uitleg geven?
Wat is er exact verandert of vernieuwd? Hoe is je opstelling? Je radio bedraad of via wifi? Rechtstreeks op modem of via ap of wifi booster? Al eens geprobeerd opnieuw de connectie te verwijderen op radio en terug toe te voegen?
Heeft jou radio specifieke poort op modem nodig? Enz...
_______________________
If it's not a Bengal, then it's just a cat.
Rise and Rise again, until lambs become lions.
Tell me why are we, so blind to see, that the ones we hurt, are you and me.
Heb ik allemaal geprobeerd, Via WPS en via WiFi en .... passwoord veranderd, volledige reset radio. Niks lijkt te helpen toch alvast al bedankt om te antwoorden. Zelf ben ik geen tech genie en veel weet ik er ook niet echt van maar ik kan mijn plan trekken denk ik dan.
Mss bepaalde poort dat open moet op modem voor je internetradio, of mss upnp op modem aanzetten? Mss dat Safespot+ het tegenhoudt als dit geactiveerd staat op modem?
_______________________
If it's not a Bengal, then it's just a cat.
Rise and Rise again, until lambs become lions.
Tell me why are we, so blind to see, that the ones we hurt, are you and me.
@Corenblauw staat 2.4Ghz aan op je router, want uw internetradio heeft dit nodig. Ik zie niet direct waar het anders kan liggen.
Als je verbinding maakt met je wifi, zie je dat dan op uw internetradio dat deze verbonden is ?