24753
netweters
|
152365
antwoorden
|
20696
vragen
|
we hebben aan zee het hele voorjaar gebruikt gemaakt van wifree.
goed om internet te hebben.
nu in de zomer is het telkens een heel slechte verbinding.
of het lukt niet of het lukt maar een tijdje of het valt weg of het is traag ...
absoluut geen goede service
volgens de buurman komt dat omdat er teveel mensen op de wifi zitten?
wat is dat voor een drogreden?
we betalen toch aan telenet elke maand veel geld en goedkoper worden ze niet!
hoe kan ik er voor zorgen dat dat werkt?
want ben het beu aan het worden!
Het is zoals @janne_man zegt. Je kan niet zelf kiezen op welk AP je inlogt. Uw toestel gebruikt het best beschikbare punt. En als dit niet meer binnen bereik is omdat ze de modem hebben afgezet dan heb je pech. Als je misschien 10 of 20 meter verder gaat kan je misschien wel weer verbinding maken. Of in een appartementsblok een paar verdiepingen hoger of lager.
Ik heb zelfs het sterk vermoeden dat aan de kust, na het seizoen, het aantal punten waar Wifree beschikbaar is met 20 tot 40% verminderd. Dat zal ook zo zijn met het netwerk van de concurerende provider.
In de zomer zijn er soms teveel die aansluiting willen maken en na de zomer zijn er te weinig aansluitingspunten die werken. Altijd problemen.
Sinds de verwijdering van de SSID telenet homespot kan ik niet meer "gratis" wifi van Telenet gebruiken! Ik ben al meer als 10 jaar klant bij Telenet.
Ik heb niks veranderd aan de instellingen op de modem ...
Zelfde in Vilvoorde! Wi-free werkt niet meer sinds de verwijdering van de SSID Telenet Homespot!
Vergeet de SSID TelenetHomespot, gebruik de SSID TelenetWiFree.
@janne_man Wilde ik gisteren doen bij mijn dochter via mijn android smartphone. Ik kreeg enkel een schermpje te zien voor ingave paswoord, geen login of iets dergelijks. Vroeger had ik een Telenet app mobiel maar dat werkte blijkbaar niet meer. Nu staat er een app op nl. Telenet maar daar kan ik enkel mijn klantgegevens en eventueel thuis mijn wifi mee testen.
Dus de vraag welke Telenet app(s) moet ik nu hebben?