24751
netweters
|
152340
antwoorden
|
20691
vragen
|
Wat ik nog mis momenteel en wat sommige Wifi routers hebben is een tijdslot. Om niet telkens de kinderen op de vingers te moeten tikken en te controleren. is een tijds instelling mogelijk maken op mac adres. Op deze manier kan je dan instellen tussen welke tijden ze het internet kunnen gebruiken of niet.
Je zou kunnen werken met een modem-only en een eigen router als dat een optie is. In principe kan je ook werken met een HGW en daarachter een eigen modem. En ik meen dat Telenet Security Pack je ook die optie geeft, maar dat kost geld.
Verder, kinderen kunnen erg creatief zijn in het omzeilen van dit soort dingen. Is het dat allemaal waard?
je voorstel is met extra toestellen terwijl een optie in de router gemakkelijk zou zijn. En ja we kunnen omzeilen, maar de wifi uitschakelen op een bepaald tijdstip laat ze wel naar bed gaan 🙂
Er is een betalende oplossing: Telenet Security Pack. Maar dat blijft je geld kosten. Een router met deze functie aankopen is een eenmalige kost.
Trouwens, "in mijn tijd" moesten we naar bed als moeder dat zei. ;-)))