24750
netweters
|
152319
antwoorden
|
20691
vragen
|
Aanvulling op 11/09:
De 1ste testfase voor de TV-box met support via De Netweters is afgelopen op 03/09. Alle support voor de nieuwe TV-box loopt nu via een expert team bij onze klantendienst. Vragen om toegang te krijgen tot dit afgeschermde test gedeelte is dus niet meer nodig.
Ik sluit deze post daarom vanaf nu ook af, zodat er geen nieuwe antwoorden meer op geplaatst kunnen worden.
</einde>
Dag TV-box tester,
Vanaf 16/07 krijg je toegang tot een afgeschermde categorie 'Test: De nieuwe Telenet TV-box' op De Netweters. Enkel de testers van de nieuwe TV-box zullen hier toegang tot krijgen.
Op dit moment zie je deze categorie nog niet op de homepage van De Netweters staan. Dat is normaal!
Eens je de rechten gekregen hebt, zal het er zo uitzien:
Heb je dus vragen over de nieuwe TV-box, je aanrekening, een bevestiging die je hebt ontvangen na het vastleggen van je afspraak of iets anders? Hou deze dan nog even bij en plaats ze vanaf 16/07 in deze categorie.
Wil je de afspraak die vastligt met de technicus voor de installatie van de nieuwe TV-box wijzigen? Reageer dan even op deze post, dan laten we je opnieuw contacteren.
Ik wens jullie binnenkort alvast veel testplezier!
Da k suzyzal i derdaad zo zijn wij zijn wiggo
Bedankt is OK nu.
G
Frank
Hoe kan ik me afmelden van deze topic zodat ik er geen e-mails van krijg? Ik was eerst geselecteerd voor het testen maar de leveringsperiode was in mijn verlof (16 juli tot 3 aug) dus ik kon niet meer mee doen (of toch wel??)
@Cowboy_Henk, jij was inderdaad geselecteerd. Ik wil je nog wel eens laten opbellen om te kijken of er nog een afspraak geregeld kan worden. Al ben ik niet zeker of er voor jouw regio nog een installatie dag gepland is. Daar heb ik geen zicht op. Stuur je me via DM anders je gsm nummer nog eens door? Dan kan ik ineens de juiste gegevens aan de collega's bezorgen.
Hey Collega's,
Sinds deze morgen mag ik de nieuwe box testen, maar ik zie (bijlage) nog niets staan bij de favorieten?
Enig idee hoe ik erop geraak?
bedankt!
Grts
Hebben jullie ergens een lijst staan met Tips & Tricks?
Nieuwigheden...?
bedankt
@joeri1, je hebt ondertussen rechten om toegang te hebben tot die sectie. 😉 Daarin vind je ook links naar een afgeschermde FAQ. Dus alle info kan je daar vinden en alle feedback/vragen over de TV-box mag je vanaf nu daar stellen.
Allee joeri xordt je toch beloond. Succes hee.
Ik heb de nieuwe box hier staan thuis maar ik zie nergens het afgesloten deel voor testers.
mvg
Suces rough
Hallo,
vorige week vrijdag kwamen ze normaal gezien de nieuwe box installeren, maar ik was niet thuis. Mijn vader wel maar die was maar half op de hoogte en heeft hierdoor de box niet laten installeren aangezien hij zijn huidige digicorders niet wou meegeven. Ondertussen is dit opgelost en is hij hier wel klaar voor, zou het nog mogelijk zijn om hier nog een afspraak voor te regelen?
Rutger
Is al opgelost. 🙂
Hallo , er had iemand gebeld dat hij vandaag (rond de middag) eventueel kon komen, maar er kwam geen bevestigingsmail en er is niemand gekomen.
Hij sprak telefonisch over volgende week eventueel... . Mag ik dus aannemen dat we deze week nog gecontacteerd worden ?
Fr 50