24757
netweters
|
152414
antwoorden
|
20700
vragen
|
@waterrat1978 heb net even een opname opgestart die ik heel toevallig gedaan heb en jawel kan deze doorspoelen.
Bedoel je(zonder het te zeggen) reklame?
Ja dat gaat.
Wat niet kan t.o.v. digicorder is opnames spelen tegen 2x de snelheid met geluid.
Je kan zelfs doorspoelen met spraak.
Voorbeeld: "2 minuten verder "geeft een sprong van 2 minuten.
hoe bedoel je=je kan niet 2x vooruitspoelen met geluid?
met de digicorder valt het geluid toch ook weg,als je 2x snelheid vooruitspoelt.
Als je op de digicorder een opname doorspoelt aan 2x de normale snelheid heb je nog klank. Je kan dus zonder al te veel missen, versneld kijken.
Bij de tv-box heb je geen geluid als je zo kijkt.
Als dat niet uw gewoonte is, is dat zeker geen probleem. Aangezien het je niet opgevallen was kan ik er wel vanuit gaan dat je deze mogelijkheid niet gebruikt.
bij de "oude" digicorder(uit 2015) kun je per 3 minuten in 1 drukknop vooruitspoelen of 3 minuten achteruitspoelen met 1 knop.op hoeveel minuten staat dit ingesteld op de nieuwe tv-box?
Met navigatieknop: 30 sec
Bij omruilen van digicorder naar tv box.klopt het dat je nog een maand de tijd hebt om je opnames op je digicorder te bekijken?kan dit dan,als enkel de tv box zal aangesloten zijn op het telenet netwerk?of worden de opnames op de digicorder meteen gedeactiveert bij installatie van de nieuwe tv box?
Opnames staan op de harddisk van de digicorder. Na activatie kan je die nog een maand bekijken, niet omdat de opnames niet meer te bekijken zijn, maar omdat je moet betalen voor de digicorder als je hem langer houdt. Meer dan opnames bekijken kan niet omdat hij onmiddellijk gedeactiveerd wordt.
als je een nieuwe tv-box hebt.
kun je dan werkelijk al je opnames bekijken via internet?
dus ook opnames van eurosport,de nederlandse zenders,bbc,enz?
Ja. Alle opnames via smartphone en pc. Overal binnen Europa. Voor lijst van landen zie website Telenet.