24748
netweters
|
152267
antwoorden
|
20687
vragen
|
In artikel "Hoe je Telenet Webmail agenda synchroniseren?" wordt verwezen naar de software "Caldav Sync Free Beta" op de Google Play store.
Deze software is niet meer beschikbaar, enkel DAVdroid, maar die is betalend (4,99 EUR). Er is nog andere software, na proefperiode, betalend beschikbaar.
Welke andere mogelijkheid is er gratis beschikbaar om de Telenet Webmail agenda te synchroniseren?
Mocht de Caldav Sync Fee Beta toch nog beschikbaar zijn, dan graag de link naar deze software.
Opgelost! Ga naar oplossing.
Een simpele zoekopdracht leidt naar minstens 2 sites waar je de APK kan downloaden. Ik heb geen idee of ze betrouwbaar zijn, dus is op eigen risico.
Bedankt voor je antwoord, het zou handig zijn mocht je de "simpele zoekopdracht" verduidelijken. Welke zoekopdracht op de google store moet ik ingeven? Of moet ik de zoekopdracht "googelen"? Alvast bedankt.
Gewoon even googelen via je browser en je ziet inderdaad APK versie. Maar zoals al hier aangegeven….is dit betrouwbaar?
Op de Google playstore kost de App CalDAV sync je een 2,55 euro, dus geen grote kost als je op veilig wil spelen.
Als je in de webmail bent op pc en als je daar rechtsboven op het kleine driehoeje naast je inlognaam klikt, krijg je dit.
De webmail van Telenet is dus Zimbra.
Als je dan op je android toestel in de Play Store eens zoekt naar Zimbra, vind je de e-mailapp van Zimbra gemaakt door Synaor. Vermits deze app de agenda ondersteunt veronderstel ik dat de synchronisatie daarmee zal lukken.
Ik ben intussen terug overgeschakeld naar een iPhone: geen bijkomende software vereist. Aan iedereen dit geantwoord heeft, BEDANKT!