25.240
netweters
|
155.864
antwoorden
|
21.046
vragen
|
Sinds een maand is de inhoud van de niet standaard email folders van een telenet mailbox niet langer zichtbaar in de standaard apple ios mail client en microsoft outlook op OSX.
alles is wel zichtbaar als ik naar de webmail ga.
Lokaal is er niets veranderd, dus ik vermoed dat er iets veranderd is op de mail server bij telenet.
Iemand raad hoe dit opgevangen zou kunnen worden, de telenet helpdesk mag niet helpen van af het moment dat het niet over webmail gaat... mocht de dame die ik kon spreken me vertellen.
Titel gewijzigd door Christof (mod) | Vorige titel: mail in niet standaard folders niet langer zichtbaar
Mogelijk moet je u "abonneren" op de niet standaard mappen. Dat abonneren moet je in de doen in elke mail client (dus voor u in de apple ios mail client en microsoft outlook op OSX).
En zou dat dn moeten, dat abonneren?
Als je het niet probeert, zal je het nooit weten. Dat is normaal een instelling dat je in zowat elke mail client hebt.
Van een “Professionele Superweter” verwacht ik een wat beter antwoord. Nml. Hoe je je zou moeten abonneren in ios mail?