Beantwoorden
Peter78
Experienced Meerweter
Berichten: 240
Topicvreter! BINGO! De volle 100! De vlam zit erin.

Play Sports 2 FR toegevoegd op 282MHz mux.

Op de 282MHz mux is Play Sports 2 FR toegevoegd 🤔

De zelfde mux als waar Play Sports 2 op zit, als het enkel voor Frans geluidspoor is en het aanbod net het zelfde is als de gewone Play Sports 2 is het pure verspilling van bandbreedte 🙄 Maarja daar zijn ze bij Telenet zeer goed in kijk maar naar de zender ID die er ook 2 keer opzit... 😁

Ben benieuwd wat daar de zin of de onzin van is...

Titel gewijzigd door Yince (mod) | Vorige titel: Play Sports 2 FR

15 reacties
Peter78
Experienced Meerweter
Berichten: 240
Topicvreter! BINGO! De volle 100! De vlam zit erin.

Play Sports 2 FR toegevoegd op 282MHz mux.


@sb  schreef:

@K-330 

Bovendien zijn er heel wat Vlamingen die naast Nederlands en Engels ook het Frans beheersen en zelfs een mondje Duits kunnen.  Het is kortzinnig om te denken dat niet Nederlandstalige zenders enkel bedoeld zijn voor niet Nederlandstaligen. Als je zo denkt, dan moeten Engelse zenders ook weg.


@sb we gaan eens de rollen omdraaien, in de Walen zijn er wellicht ook die een woordje Nederlands, Duits en Engels kunnen maar bij VOO kunnen ze op hun kin klopen.

Bij Telenet worden de anderstaligen op hun wenken bediend en als ze dan eens een zender toevoegen ist weer een Franstalige.

Bij Ziggo zitten er nog zenders genoeg die Telenet perfect kan toevoegen en heb het niet op RTL en co 😉