24750
netweters
|
152311
antwoorden
|
20690
vragen
|
Hallo, ik heb volgend probleem/vraag
je neemt op zender A 2 programma's op na elkaar.
voorbeeld prog 1 van 20 uur tot 21 uur en prog 2 van 21 uur tot 22.
bij de instellingen staat dat elk programma 5 minuten voor de start moet openemen tot 20 minuten erna.
als je erna eerst naar prog 2 kijkt en dit dan wist van je dicorder dan gebeurt het soms dat de laatste minuten van programma 1 er niet volledig opstaat.hoe dit te verhelpen ?
opnemen vanaf startuur is ook niet altijd 100 % correct
alvast bedankt
Opgelost! Ga naar oplossing.
Dag @guntherenhilde,
Als het echt veel later begint dan de geplande tijd is dit vooral te wijten aan de zender zelf. Mijn opnames staan altijd op een 15 min en 15 min na. Daardoor heeft mijn eerste opname meestal meer dan het eerste programma op zijn opname staan. Meestal kan ik de eerste minuten van programma 2 niet kijken als ik programma 1 wis maar niet andersom.
Een oplossing is misschien beide niet te verwijderen tot je naar beiden gekeken hebt?
Hey Niels
alvast bedankt voor je reply
ik zet beide programma's tot 20 minuten na einde dus dat is ok en 5 minuten ervoor.
programma 1 eindigt mooi op uur maar op de digibox krijg je 5 minuten voor het einde "aansluitende opname bekijken". dan kijk je nog 5 minuten naar het einde van programma 1, je wist programma 1 en kan van begin naar programma 2 kijken. so far so good.
het loopt fout als je eerst kijkt naar programma 2.( voorbeeld betere serie )
die begint met de laatste 5 minuten van prog.1 die zap je verder en kijkt helemaal naar 2 dat je erna wist.
later wil je kijken naar programma 1 en de laatste 5 minuten staan er niet op 😞
Ik weet niet of hier direct een oplossing voor is.
Naast het niet verwijderen tot beiden gezien zijn, zoals ik in mijn vorige post heb aangehaald, kan je misschien eens proberen om programma 1 en/of 2 manueel op te nemen, om te kijken of dit iets veranderd.
hey, met de klok heeft het niets te maken hoor
de digicorder ziet dit als 1 programma en zou eigenlijk als 2 afzonderlijke moeten beschouwen.
kan toch niet zijn dat ik de enige ben die dit probleem heeft ?
om concreet uit te leggen.
ik neem de serie : the blacklist op. 5 minuten ervoor en 20 erna. start 21 uur
ik kan die dag niet kijken naar de slimste mens en neem dit op. start 22 uur en 5 minuten ervoor en 20 erna.
tussen deze 2 programma's zit geen reclame.
als ik slimste bekijk dan start de laatste 5 minuten van de blacklist, ik kijk slimste mens en wis het programma.
resultaat -> paar weken later wil ik blacklist kijken en ik mis de laatste 5 minuten 😞 😞 😞
iemand een oplossing ?
Groot gelijk het is dom. De decoder kan twee kanalen opnemen, maar blijkbaar niet enkele minuten hetzelfde tweemaal. Hij doet net alsaof hij nog een ander kanaal opneemt, dan zou het logisch zijn.
Mijn decoder stelt op het einde van de eerste opname wel voor om door te schakelen naar de volgende opname. Dan heb je een onderbreking, maar je mist niets. Opgelet na het van de eerste opname niet stoppen en wissen want dan ben je de tweede opname kwijt.
we weten dus wat het probleem is, maar kunnen we het ook oplossen ?
Daarvoor zullen ze bij Telenet met de software moeten "husselen".
Indien er ook een programma op een andere zender opgenomen wordt, dan lijkt mij de bestaande benadering OK.
Indien er echter niets op een andere zender opgenomen wordt , zou ik het tweede programma gewoon apart opnemen.
Of zou men dit stukje soft gewoon overgenomen hebben van de oude recorder die slechts één zender tegelijk kon opnemen ?
TELENET : Hey Gunther, we raden je aan in dit geval de opnames pas te verwijderen wanneer je beide programma's hebt bekeken. Het aanpassen van de opname instellingen kan hierbij ook een oplossing bieden, maar dan dient de programmatie van de zender wel punctueel te verlopen met de vooraf doorgegeven programmatie.
Charlotte
Ik : bedankt voor je reactie maar je moet er wel aan denken om je programma niet te wissen of je mist het spannenste soms van de serie / film. ik ben iemand die series graag snel na elkaar bekijk en hoe kan je op den duur nog bijhouden wat je mag wissen en wat niet en wanneer 😞. sommige series zijn soms meer dan 1 seizoen en over een langere periode dus soms onmogelijk om bij te houden wat je mag wissen en wat niet. is er geen software-update mogelijk waardoor de digicorder dit als 2 aparte programma's ziet zoals het zou zijn mocht dit op 2 verschillende zenders wordt uitgezonden ?
TELENET : We begrijpen dat dit niet altijd even evident en prettig voor je in, Gunther. We nemen je feedback zeker mee. Momenteel staan er geen wijzigingen gepland om dit aan te passen.
Charlotte
Ik : ok, geef het zeker door aan de correcte dienst want ik ben waarschijnlijk niet de enige met dit probleem. mvg
Sorry, dit is geen oplossing, het is meer plantrekkerij met zwakke programmatie.
Ik heb iets dergelijks.
Lach niet! Ik stfijk gaag. maar enkel in de ochtend, de namiddag zijn computers mijn gezelschap
En daarbij kijk ik naar opgenomen films. Gisteren op naar een film en gestreken.
De film hadden we geprogrammeerd met de TV-Guide.
We hebben dus een stukje van het voorgaande programma te zien.
Niet erg. Maar het beeld stotterde verschrikkelijk. Je kon echt niet kijken. Dan werken, dan stilstaand beeld...
IK wist er niets van, echter mijn vrouwtje meldde dat dit zeer veel voorkomt.
een andere Digicorder liefst niet want de sob storys... en er is nog 30% HD over...
enig idee, zonder verwisselen Digicorder? Is mijn probleem gekend? Kan er iets aan gedaan worden.
Eventueel open ik een nieuw draadje draadje, indien nodig
Alavy bedankt.
Ivan
Wel een totaal verschillend probleem dat een ander draadje verdient.
@Theo2 schreef:Wel een totaal verschillend probleem dat een ander draadje verdient.
Ik zou zeggen, pas het onderwerp aan in de aard van:
Nieuw onderwerp (was: Re: 2 programma's na elkaar)
Maar helaas is het aantal karakters om een voor mij duistere reden beperkt en dat is dus niet altijd een mogelijkheid...
Ik zou zeggen, pas het onderwerp aan in de aard van:
Nieuw onderwerp (was: Re: 2 programma's na elkaar)
Mazar dan nog blijven het twee problemen in één draadje, beetje onhandig