24751
netweters
|
152350
antwoorden
|
20691
vragen
|
Is er een betalende optie om de reclame bij de start van VTM- en Play programma's toch te kunnen doorspoelen ?
Titel gewijzigd door Suzy (admin) | Vorige titel: doorspoelen reclame aan het begin
Opgelost! Ga naar oplossing.
Bedankt, maar da's niet wat ik zocht. Ik wil gewoon opgenomen programma's van gisteren bekijken, maar zonder dat vervelende reclameblok van 1 min. vooraan.
@Willy_T dat is er niet, door die 1 min reclame hebben nu alle klanten gratis 7 dagen terug kijk tv erbij, daarvoor moest je er voor betalen via Streamz optie.
er is niks tegen te doen, enige optie is nog om deze zenders niet meer te kijken, maar dat zal ook geen optie zijn voor de gezinnen vrees ik.
Misschien is het niet slim om dit hier te zetten, maar ik heb toevallig iets ontdekt:
Ik keek uitgesteld naar "De Allerslimste Mens" op de PC gebruik makend van "Yelo TV" (ik heb nog digicorders). Puur uit gewoonte spoelde ik de reclame door en ineens realiseerde ik mij dat iets dat niet zou kunnen toch werkte.
Inderdaad, ik heb het nu al bij alle afleveringen gedaan: via Yelo TV kan de reclame dus wel doorgespoeld worden. Even gecheckt op de digicorder, maar daar is het nougabollen hoor ... "Deze reclame kan niet doorgespoeld worden ..."
Ik hoop nu maar dat ik nu geen slapende hond heb wakker gemaakt en dat het binnenkort ook niet meer gaat lukken ....🤔
@StefaanH net gekeken via de telenet tv app op de laptop en daar kan ik ook alles doorspoelen van de uitzending van donderdag, dus zal een algemene fout zijn in het systeem.
@Willy_T schreef:Bedankt, maar da's niet wat ik zocht. Ik wil gewoon opgenomen programma's van gisteren bekijken, maar zonder dat vervelende reclameblok van 1 min. vooraan.
Dat is nog steeds mogelijk als je geen Telenet-hardware of Telenet-software gebruikt.
Lees: het onversleuteld tv-aanbod via DVB-C ("compact signaal") kan je, zonder enige functionaliteitsbeperking, opnemen op een tv-toestel of recorder die opnames via DVB-C ondersteunt.
Via schotelantenne en een DVB-S2-recorder met een (oude) TV Vlaanderen-smartcard, die alleen nog tweedehands te vinden is, heb je ook geen beperkingen.
Dit vergt enige kennis want deze "vrijere" manier van tv-kijken wordt door de Vlaamse omroepen en distributeurs niet meer ondersteund.
@Master-Magic schreef:@StefaanH net gekeken via de telenet tv app op de laptop en daar kan ik ook alles doorspoelen van de uitzending van donderdag, dus zal een algemene fout zijn in het systeem.
Ik hoop ergens dat het geen fout is, want dan zouden ze wel eens op het idee kunnen komen om die fout recht te zetten ...
@StefaanH schreef:@Ex-Netweter
Heb je al eens geprobeerd op een tablet of PC via een van de apps?
Neen, geen Telenet-hardware of software hier. Ik ben een échte cordcutter.
Aangezien Telenet eigenaar is van Play4, Play5, etc...gaan ze op termijn wel elk achterpoortje fixen.