25.284
netweters
|
156.346
antwoorden
|
21.094
vragen
|
heb je een digicorder of een tv-box?
-als je een tv-box hebt=bellen naar de klantendienst of laten omruilen in een telenet-winkel.
-als je nog een digicorder hebt=van telenet hoef je nog weinig service te verwachten wat digicorders betreft,
ik kan me best voorstellen dat men jou zal voorstellen voor om te ruilen in een tv-box.
@Tony19441944 Kan je eens wat meer uitleg geven van welk Telenet toestel je gebruikt, misschien ook je merk en type tv melden, hoe aangesloten.
kan al veel meer helpen bij hulp bij je probleem.
want balken dat flikkeren is maar een weinig informeerde tekst om wat op te kunnen zeggen als hulp, en ook enkel topic tekst zetten en geen verdere info is ook not done op een forum.
Trek de stroomstekker van de digibox eens uit 5 min
Steek terug laat rustig opstarten
Kijk de de Hdmi kabels na en de rest van de kabels uit trekken opnieuw in stekken
@luc55 je leest nergens dat het een digibox is, dus zomaar dingen posten zonder enig idee wat toestel het is is onzin.
en zeker omdat je niet weet op welk toestel het is aangesloten en via wat.
Er staat toch Digibox dat hij aanduid anders duid hij dit niet aan
Je kan onmogelijk denken zoals iemand anders denkt.
Ik durf wedden dat de meeste kijkers niet eens weten wat ze in huis hebben. Laat staan dat ze dan de juist benaming kunnen geven.
Zoals met de tv box en tv box ip het is voor telenet een tv box maar dat is niet zelfde
Dit hebben ze zelf gezocht en is voor beide verwarrend
Nu dwaalt je af en ik ga gemakkelijk mee in het afdwalen. Het punt is dat jij zomaar veronderstelt dat een gebruikte tag voor honderd procent overeenstemt met wat er in het bericht staat. Omdat een andere Netweter vraagt wat de vraagsteller juist heeft, ben jij overtuigd dat de vraagsteller dat duidelijk gemaakt heeft met de gebruikte tag. Met je laatste reactie slaag je erin om nu de schuld te leggen bij Telenet en dan gebruik je een nepargument om je gelijk te bewijzen. Het te maken onderscheid is in eerste instantie Digicorder/Digibox versus TV-Box. Dat er nog een subtiel tijdelijk verschil is tussen de TV-Box en de ip TV-Box klopt, als dat tijdelijk verschil van belang is, zal dat wel gevraagd worden.
80 % zal wel weten wat een digibox of digicorder is
Van de tv box weten de meeste niet het verschil
(als dat tijdelijk verschil van belang is) neen de medewerker zal hem vervangen
Dat denk ik ook de levensduur is veel korter van oude tv box
en wie weet is tegen 2030 de meeste oude tv boxen vervangen zeker nu de tv box ip in de plaats wordt geven
Tegen dan maakt verschil niet veel meer uit