Neen, de logs uitlezen kun je helaas niet. Je hebt als klant helemaal geen toegang tot deze modem-only - ook niet indirect via My Telenet (omdat er niets in te stellen valt, in ieder geval niet voor klanten).
De trouble-shooting zal door Telenet gedaan moeten worden. Ze zullen je zeer waarschijnlijk verzoeken de CV7160E in te ruilen voor een recenter model. Een echte EMTA modem-only bestaat niet langer. De huidige docsis 3.1 alternatieven zijn de CV8560E en de Fast. Hierop kun je "bridging" configureren voor IPv4 voor één MAC adres.
Technisch is dat anders dan modem-only, functioneel biedt het wel min of meer hetzelfde. Je kunt een eigen router achter de modem gebruiken, die een publiek IPv4 ontvangt.
Arnie | Krak Meten is weten. Gissen is missen. Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.