Beantwoorden
Cosmoprog
Freshman Weetjeslezer
Berichten: 1
En we zijn vertrokken!

CV7160E logs consulteren

Sinds enkele dagen heb valt mijn internet connectie periodiek weg. (Paar minuten up, paar minuten down) De modem een eindje uitzetten en dan terug opstarten verhelpt dit probleem, maar na een paar uren/dagen begint het opnieuw.

Nu vraag ik mij af of ik op een of andere manier logs van dit toestel (CV7160E) kan opvragen? Ik kan nergens een handleiding of documentatie vinden

1 reactie
Arnie
Professional Allesweter
Berichten: 1966
Krak 2021 Krak 2022 Krak GP, kort voor Giga Poster!

CV7160E logs consulteren

Neen, de logs uitlezen kun je helaas niet. Je hebt als klant helemaal geen toegang tot deze modem-only - ook niet indirect via My Telenet (omdat er niets in te stellen valt, in ieder geval niet voor klanten).

De trouble-shooting zal door Telenet gedaan moeten worden. Ze zullen je zeer waarschijnlijk verzoeken de CV7160E in te ruilen voor een recenter model. Een echte EMTA modem-only bestaat niet langer. De huidige docsis 3.1 alternatieven zijn de CV8560E en de Fast. Hierop kun je "bridging" configureren voor IPv4 voor één MAC adres.
Technisch is dat anders dan modem-only, functioneel biedt het wel min of meer hetzelfde. Je kunt een eigen router achter de modem gebruiken, die een publiek IPv4 ontvangt.


   Arnie | Krak
   Meten is weten. Gissen is missen.
    Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.