24761
netweters
|
152514
antwoorden
|
20714
vragen
|
Hoi,
ik heb momenteel twee power adaptors van het type "Topcom Powerlan 200 85 Mbps", en die werken OK. Recentelijk heb ik een (tweedehands) adaptor bijgekocht (vanwege slecht WiFi-bereik op 1e verdiep). Exact hetzelfde merk en type als de andere twee. Als ik die derde echter inplug in plaats van de oorspronkelijke adaptor (niet die aan de modem uiteraard), heb ik geen verbinding. Het middelste lichtje "PL-ACT" knippert continue, wat er volgens mij op wijst dat hij de andere adaptor niet vindt.
Iemand die mij kan vertellen hoe ik dit oplos?
Staan de twee oorspronkelijke - door telenet geinstalleerd - op een privaat netwerk misschien? Hoe krijg ik die te zien?
Alvast bedankt,
Kurt
Opgelost! Ga naar oplossing.
hoe doe ik dat precies?
Ik heb nu geen computer bij de hand dus ik ben even aan het gokken
rechtermuisknop -> eigenschappen
dan vanboven compatibiliteit
Duid deze dingen aan:
Klik op ok en probeer dan nog eens om het te starten en de powerlines te zoeken.
Sorry voor de late reactie. Ik had het druk.
Ik heb zowat alle mogelijke compatibiliteitsmodussen uitgeprobeerd, maar bij geen enkele kon ik maar ook één PA detecteren.
Als de PAs onder een andere naam dan "homeplug" zouden ingesteld zijn, zou ik ze dan toch nog moeten zien??
Alvast bedankt voor je hulp!
Idd spijtig. Toch bedankt voor jullie hulp!
raar want mijn bolt perfect onder win 7 en win 10