24762
netweters
|
152519
antwoorden
|
20715
vragen
|
Hallo,
De laatste maanden zitten we thuis met veel verbruik en niet alles is te achterhalen.
Ik post een paar screenshots:
Zoals je kan zien is het redelijk extreem. We zijn wel met 4 thuis, maar dan nog. Ikzelf gebruik geen 5GB per dag maar als ik nu nog 5GB reken per persoon dan is dat nog maar 20GB per dag. Er klopt hier echt iets niet. Ik heb nu bij mezelf en mijn broer "networx" geïnstalleerd om het verbruik te volgen. Vandaag heb ik juist nog geen 1,5GB verbruikt.
Iemand nog een ander idee? Ik heb ook al gedacht of er een buur zou aftappen van ons maar ik weet dit niet zeker.
Grtz
Opgelost! Ga naar oplossing.
gebruik je:
Torrent?
Gulzige Netflix gebruikers?
Blijkbaar is het mijn broer die nogal veel durft downloaden. En dit gepaard met zussen die veel via yelo tv kijken.
@Jeroen schreef:Blijkbaar is het mijn broer die nogal veel durft downloaden. En dit gepaard met zussen die veel via yelo tv kijken.
Best Marcvim een kudo geef,voor je de familie vermoord
Of business nemen,verkrijgbaar als particulier zonder BTW nummer,via 'n Telenet center in de buurt niet veel duurder en je kan 2 000 of 3000GB vast verbruiken .
Tussen 24 en 10 uur zelfs het dubbel(nachtsurfen)
Geen last meer van de telemeter.
Business 150/10Mbps met 2 TB vast volume
Fluo home 200/15Mbps met 3TB vast volume
https://www2.telenet.be/nl/business/producten-diensten/internet/business-fibernet/
prijzen ex BTW 21%
Fluo home 200/15Mbps zit tussen de 2 hierboven in
kunnen wij dat als particulier ook nemen?
@robatoras schreef:Of business nemen,verkrijgbaar als particulier zonder BTW nummer,via 'n Telenet center in de buurt niet veel duurder en je kan 2 000 of 3000GB vast verbruiken .
Tussen 24 en 10 uur zelfs het dubbel(nachtsurfen)
Geen last meer van de telemeter.
Business 150/10Mbps met 2 TB vast volume
Fluo home 200/15Mbps met 3TB vast volume
https://www2.telenet.be/nl/business/producten-diensten/internet/business-fibernet/
prijzen ex BTW 21%
Fluo home 200/15Mbps zit tussen de 2 hierboven in
kunnen wij dat als particulier ook nemen ik heb whopa fiber 200
@natte schreef:kunnen wij dat als particulier ook nemen?
Uiteraard. Als je maar de prijs betaalt. Je hebt de modem, je hebt het verbruik. Stap een Center binnen en tegen dat je thuiskomt is het OK.Ik ken zelfs een particulier die een corporate fibernet heeft om te gamen. Te zot voor woorden maar als hij het kan betalen.
Er stappen meer en meer gewone mensen (duizenden)over op business abonementen.
Ik ben zelf particulier en heb business fluo home 200/15Mbps met 3 TB vast volume in 3 pack incl huur digicorder incl extra HD pack,incl kabel abonement ,gratis bellen in de dal uren en weekends,feestdagen,ook naar gsm.Free europe.Service nog dezelfde dag.
Netto 93 euro BTW all in.Overstap gedaan van Fibernetxl naar business in een Telenet center in Geel.
Nachtsurfen tussen 24 en 10 uur smorgens rekent meter het volume maar voor de helft aan.
Ik zou geen whoppa of whop meer willen.
Geen volume meter gezeik meer in de piek uren,altijd de volle speed
.