Beantwoorden
BC53
Freshman Beetjesweter
Berichten: 2
Goed gevonden! Leesclubje starten? Primeur! Pageturner!

robotstofzuiger verbinden met 2.4GHz Wifi

Mijn Telenet Modem/Router is een Compal CV8560E HGW 3.1 . Deze heeft geen WiFi , daarvoor staat er een Acces Point in mijn bureel : model AP7465CE-TN ( CBN AP7465CE ) .
Omdat ik een ROBOROCK robotstofzuiger heb besteld die enkel werkt met een 2.4GHz Wifi verbinding en ik een 5GHz verbinding bleek te hebben , is dat een probleem .
Ik ben er dan in geslaagd om via "https://www2.telenet.be/residential/nl/mijn-telenet/je-thuisnetwerk" 2 verbindingen te maken waarvan de eerste op 2.4GHz zou werken .
Dat werkte in eerste instantie niet, totdat ik het Acces Point heropstartte . Daarna had ik een nieuwe verbinding op 2.4GHz . Tijdelijk ...
Want de dag erna kwam ik via de terminal van mijn PC er achter dat die verbinding terug op 5GHz werkte ...
Weet iemand een blijvende oplossing hiervoor ?
Ik heb het onderwerp op 'https://www.netweters.be/t5/WiFi/Wifi-netwerk-op-2-4ghz-instellen-via-Mijn-Telenet/td-p/164275' gelezen maar die instructies werken niet omdat de instellingen in "MijnTelenet" bij mij ontbreken ... Zoals "Selecteer Signaal" dat niet aanwezig is .

2 reacties
Master-Magic
Professional Superweter
Berichten: 7169
TAGGING MASTER! Professional organizer! Dat verdient een trofee! Organisatietalent!

robotstofzuiger verbinden met 2.4GHz Wifi

@BC53  De modem ook al eens herstart??

kan zijn dat dan de beide wifi kanalen gescheiden blijven, 

je hebt beide toch een andere naam gegeven??


   Master-Magic | Krak
    https://www.master-magic.be
      Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.


Fiber: 8500/2400
BC53
Freshman Beetjesweter
Berichten: 2
Goed gevonden! Leesclubje starten? Primeur! Pageturner!

robotstofzuiger verbinden met 2.4GHz Wifi

Ik denk dat het ditmaal gelukt is .
Onder Modem/Netwerkveiligheid heb ik na het ontgrendelen van de expertinstellingen "Eén Wifi-Netwerk" uitgevinkt .
Daardoor ontstond de mogelijkheid om onder Access Point/Netwerkveiligheid afzonderlijke Wifi-Netwerken van 2.4 en 5GHz in te stellen met verschillende namen en paswoorden .
Na het heropstarten van het Access Point lijkt er ditmaal een stabiele situatie te zijn ontstaan waarbij ik kan kiezen welk netwerk ik met welk toestel verbindt .