24751
netweters
|
152340
antwoorden
|
20691
vragen
|
Word je er ook zot van wanneer je de afstandsbediening weeral kwijt bent? Je bent niet alleen! Meer dan 1 op 5 Belgen ergert zich eraan en meer dan de helft vindt het vervelend wanneer de afstandsbediening niet binnen handbereik ligt. 1 op 3 Belgen zou zelfs graag de tv kunnen bedienen met hun stem.
Goed nieuws, want dankzij onze samenwerking met Google Assistent is dat voortaan mogelijk. Google Assistent is de virtuele assistent van Google die je kan koppelen aan je Telenet-account. Je kan...
En dit is nog maar het begin. In de toekomst zullen klanten ook vragen over hun producten of diensten bij Telenet aan de Google Assistent kunnen stellen. Makkelijk en snel!
Uiteraard is dit nieuwe technologie waarover Telenet voortdurend zal bijleren.
Is je interesse geprikkeld? Hier vind je alle info over Google Assistent bij Telenet, wat je nodig hebt en hoe het werkt. Aarzel niet om het te gebruiken in je dagelijkse TV ervaring en ons te laten weten wat je ervan vindt. Ook als je ideeën hebt voor Telenet om toe te voegen aan Google Assistent, mag je die delen met ons. Outside of the box denken is daarbij zeker toegelaten! 😉
Ja en apk bestanden kan je alleen maar op Android toestellen installeren.🙁
Joepie!!! Ik heb zonet een apk gevonden voor iOS. Ik heb hem nu voor iPad en iPhone.
Hi,
op de ios versie lukt het mij niet om telenet op te vragen.
Hi,
ik gebruik een mijn iphone en geef het volgende door:
Mijn toestel is een Android 8.
Ik vind geen app Google Assitent of Assistant. Volgens de info die ik vind op het internet is dat een onderdeel van de Google app.
Met de Google app kan ik wel ok zeggen en als ik vervolgens zeg spreek met / praat met / koppel Telenet, is de enige reactie alsof ik deze woorden ingetikt heb in het zoekvenster en krijg ik een lijst van gevonden zaken.
Ik controleer of ik deze app moet updaten. Ik heb de laatste versie.
Ik controleer de talen. Ik heb enkel Nederlands (Nederland).
Ik controleer mijn algemene instellingen, Algemeen beheer, Taal en invoer. Hier heb ik maar één taal Nederlands (België).
In de Google app ontbreekt Nederlands (België). Ook in het Frans ontbreekt Français (Belgique). Er is enkel Français (France) en Français (Canada).
Ik had in de instellingen van de Google app drie talen: Nederlands, Frans en Engels. Op het ogenblik dat ik Engels wegdeed, kreeg ik de melding dat ik best Frans zou kiezen als voorkeurtaal omdat dan ok Google beschikbaar is in alle vensters.
Mijn conclusie voor de Android apparaten waar het niet werkt: het probleem zit bij Google. De juiste taalvarianten worden niet correct bijgewerkt.
Edit: Op androidworld.be lees ik dat de uitrol bezig is (dus nog maximaal een week geduld) en dat het werkt vanaf Android 5 Lollipop.
In Google Store was Assistant ook niet beschikbaar (niet beschikbaar in dit land stond er), daarom een apk moeten zoeken en installeren, is wel al een oudere versie zo te zien, ergens van in 2018, maar werkt wel
@janne_man schreef:
...
Edit: Op androidworld.be lees ik dat de uitrol bezig is (dus nog maximaal een week geduld) en dat het werkt vanaf Android 5 Lollipop.
@janne_man klopt helemaal! De uitrol is nog volop bezig. En blijkbaar is Google Assistant vanaf Android 8 standaard al op je Android smartphone geïntegreerd. Hierover werd ik gisteren nog geïnformeerd. Maar je kan de Google Assistant app wel al downloaden vanaf Android 5.0.
Op iOS werkt zoals hier boven reeds vermeld, de communicatie naar Telenet toe niet en krijg je de boodschap welke @gui1 vermeld. Is bij mij niet anders. Ik begrijp dat het niet werkt met de TV box maar kunnen communiceren met Telenet zou toch enigszins mogelijk moeten zijn...
Wanneer men het beginartikel leest mag men er toch vanuit gaan dat alles zou werken.
@Domi1963 volkomen gelijk.
Account gekoppeld aan google
Maar werkt niet heb de voorlaatste versie van digicorder.
Dus niet deze zonder hd.
Hoe het werkende krijgen welke commando's
Hier ook nog steeds hetzelfde probleem .