24752
netweters
|
152357
antwoorden
|
20693
vragen
|
hallo
hoe weet je dat de tarieven binnenkort zullen stijgen, maar ik heb een vraag... Waarom de prijzen verhogen zonder de service te verbeteren? Orange heeft de data van zijn abonnementen verhoogd en Proximus de snelheid en biedt verschillende bijkomende diensten aan (2 wifi-boosters en 4g-back-up). Telenet had een poging kunnen doen denk ik
Titel gewijzigd door Lieselot91 (mod) | Vorige titel: Telenet duurder maar zonder vergoeding
Tijdens Corona is er (gratis) méér volume aangeboden. Ik heb geen enkel idee of dat nog altijd zo is? Op de website staat dat het beperkt is:
De informatie in de tabellen pasten we aan zodat ze in lijn zijn met onze tijdelijke extra’s. Die lopen zo lang de coronamaatregelen van de overheid gelden.
Als die regel nog altijd geldt, dan vermoed ik dat ze het zo zullen laten, al zou het fijn zijn mochten we nog iets extra erbovenop krijgen.
@Ib2 schreef:hallo
hoe weet je dat de tarieven binnenkort zullen stijgen, maar ik heb een vraag... Waarom de prijzen verhogen zonder de service te verbeteren? Orange heeft de data van zijn abonnementen verhoogd en Proximus de snelheid ( was al hoger bij Telenet) en biedt verschillende bijkomende diensten aan (2 wifi-boosters (heb je al bij Telenet)en 4g-back-up). Telenet had een poging kunnen doen denk ik
Voor de snelheid is het waar, maar voor de wifi-boosters is er maar één gratis... Geen 4g-back-up en je hebt Orange niet genoemd. Voorlopig blijf ik bij mijn standpunt dat Telenet het beter zou kunnen doen
There is no such thing as a WIFi Booster ...
Je hebt één van deze drie dingen:
Deze drie verschillende toestellen worden helaas (nog steeds) door Telenet in één adem "booster" genoemd. En zo blijft de verwarring duren ... Niemand weet exact over wat je spreekt wanneer je over "booster" spreekt.
Wanneer ik het woord "booster" hoor of lees denk ik onwillekeurig aan een aandrijftrap van een raket of space shuttle ..
@StefaanH schreef:
There is no such thing as a WIFi Booster ...
Inderdaad, maar ik ben het moe en afgeleerd om daarop te reageren. Verkoopsjargon stemt niet altijd overeen met de werkelijkheid. Bij de verkoop is alles super. 🤣🤔
ja mijn orange steeg ook en ik kreeg 10 gb extra mobiele data. bij telenet als het voordeel volgende maand wegvalt met de corona verdubbeling voor de mindere abbonementen ga ik zeker te kort komen. 50 gb extra of iets dergelijks per maand bij mijn abbonement met beperkte limiet zou erbovenop na de prijswijziging ik dan zeker apprecieren. ze hebben getoond dat het toch al kon