24770
netweters
|
152551
antwoorden
|
20720
vragen
|
Momenteel heb ik een abonnement klik10gb , hier zitten 2 gsm abonnementen in(1 voor vrouw, 1 voor dochter). Zoontje gaat nu ook een abonnement krijgen maar ik kan de Klik10 niet uitbreiden(laat Telenet niet toe). Ik kan wel een los king/kong abonnement nemen, maar 17 euro voor 1.5gb data vind ik erg veel voor weinig.
Pubers gebruiken tenslotte ongeveer 5 tot 6 gb per maand.
Is er een abonnement welke beter aansluit bij onze noden? Ik heb de klik10 genomen omdat ik geen last wil hebben van traag internet, zit ongeveer op 700 gb per maand verbruik thuis. Wanneer ik op smallband zit, doet mijn hele smarthome huis het niet meer, daarom heb ik .
Dank voor het meedenken
Opgelost! Ga naar oplossing.
Klik lijkt dezelfde "beperking" te hebben als Wigo. Bij de eerste twee tarief-opties zitten er maar 2 sim-kaartjes in de bundel. Pas in bij het derde tarief (Klik 40 of Wigo 35) krijg je plots tot 5 sim-kaarten in de bundel.
Ik denk dat er veel klanten interesse zullen hebben in een tussen oplossing.
Er is zover ik weet geen alternatief anders dan een upgrade naar een veel hoger tarief of een volledig apart abonnement voor de extra gebruiker.
probleem is ook dat ik met mijn dataverbruik zit thuis, dat is erg hoog en ik kan/wil geen smallband onderbrekingen. Mijn huidige abonnement is ook al 125 euro pm voor telefonie,internet,tv.
Bij WIGO is er inderdaad een smalband optie ingebouwd (FUP), al zijn deze wel wat lakser tijdens de corona crisis (20 mb/s smalband & nieuwe daluren (tot 17u).
Dus als je écht geen smalband wil: Business Internet nemen bij Telenet en dan gsm-abonnementen eventueel onderbrengen in een Orange Multivoordeel bundel (alleen mobiel).
https://www2.telenet.be/nl/producten/wigo
Hier kan je eens kijken en als je vragen hebt, kan je bellen naar 015/66.66.66
Dat is al een business abo wat ik heb, juist om die reden. Wat is dat orange voorderl? Zie bij hen nml een abo van 20 euro voor 8gb. 20 euro voor een tiener van 12 vind ik dan weer te veel. Kun je gsm uit een Telenet abo halen en gaat de prijs dan omlaag?
@ajf schreef:Wat is dat orange voorderl?
Dat vind je hier, je krijgt dan korting op je mobiele abonnement als je er meer dan 1 neemt (€21 ipv €30 bijvoorbeeld), geldt wel alleen maar voor de duurdere abonnementen.
@ajf schreef:Kun je gsm uit een Telenet abo halen en gaat de prijs dan omlaag?
Ja, dat is wat ik voorstelde. Je kan Business Fibernet nemen, en dan als optie TV.