24748
netweters
|
152290
antwoorden
|
20688
vragen
|
Naar aanleiding van een bericht hier wou ik de SMS instellingen van mijn smartphone (LG Nexus 5X) nakijken, maar ik vind ze nergens terug. Via Startpage.com word ik niet veel wijzer en ook niet via de mobile configurator van Telenet. Iemand die weet waar die instellingen zich bevinden? Of gebeuren die instellingen automatisch op basis van gegevens op de SIM-kaart?
SMS versturen/ontvangen werkt, ik wil gewoon even de instellingen bekijken ..
Opgelost! Ga naar oplossing.
Druk op de menu knop bij de BERICHTEN App en dan instellingen en kijk of je sms centrale ingevuld is (je kunt hier vaak ook komen door *#*#4636#*#* in te voeren). Heb je deze optie niet, dan SIM kaart eruit halen en weer terug erin. En dan opstarten.
Mocht het nog niet werken dan is het nummer van de sms centrale waarschijnlijk niet juist of niet ingegeven.
Bedankt, maar ik dacht ik duidelijk was: SMS werkt. 🙂 Ik wil alleen de instellingen nakijken. Berichten > Instellingen > Geavanceerd had ik al (verschillende keren) bekeken, maar daar vind ik de centrale niet. En zoals gezegd: de Mobile Configurator van Telenet toont voor mijn toestel géén instellingen voor SMS. Is het niet mogelijk dat dit op een of andere manier automatisch gebeurt?
Edit: Onder Berichten > Instellingen > Geavanceerd staat een optie Telefoonnummer, maar daar staat mijn nummer. (Wat de bedoeling is, want, nogmaals, SMS werkt.)
dat staat op de sim dacht ik automatisch van zodra je die sim in je toestel steekt dat die het overneemt.
maar raar dat je dat nergens vind.
het nr dat van telenet is voor de smsen te laten toekomen en versturen is= +32 468 14 68 10
Vermoedelijk wordt de vereiste sms-instelling (samen) gezet via de instellingen mms
Misschien kan onderstaande - voor android sony - u verder helpen (voor LG Nexus vind ik niet direct iets terug maar basis android is normaal toch dezelfde)
https://support.sonymobile.com/global-en/xperiae3dual/kb/02310188062479649013b85478398007a6a/
Edit:
http://encoreideas.blogspot.com/2013/06/how-to-update-message-centre-number-for.html
Bedankt voor de links!
@Master-Magichad die code ( *#*#4636#*#* ) al vermeld en ik heb vast iets verkeerd gedaan toen ik het probeerde, maar het werkt inderdaad. Gewoon Telefoon > *#*#4636#*#* > Telefooninformatie > SMSC > Vernieuwen en het telefoonnummer werd zichtbaar. En langs deze weg kan ik het blijkbaar ook aanpassen.
Het straffe is dat dit alles er bekend uitzag en ik ben zeker dat ik het in verleden al eens geprobeerd heb, maar mijn geheugen heeft me in de steek gelaten. In elk geval allebei bedankt voor de oplossing!