24770
netweters
|
152567
antwoorden
|
20720
vragen
|
Hoi allemaal,
ergens begin dit jaar nam ik de nieuwe TV Box van Telenet, omdat men mij beloofd had dat kijken via de Apple TV app overal mogelijk zou zijn.
Een hele tijd ging dit idd supergoed, met een app die heel intuïtief was en goed werkte.
Een tweetal maanden (ik weet niet de exacte datum) is er volgens mij een update geweest van de app, die automatisch werd geïnstalleerd door mijn Apple TV.
Sinds die dag ontdek ik wel elke dag een hoop vervelende zaken of dingen die gewoon niet (meer) werken.
Zijn er nog mensen die deze issues voorhebben?
Ik heb reeds met Telenet contact genomen hierover en er werd me gezegd de app opnieuw te installeren. Dat heb ik al vijf keer gedaan, met telkens dezelfde resultaten.
Zijn er nog mensen met deze problemen of ligt het echt enkel aan mijn systeem?
Mvg,
Davy
sinds de update van een drietal weken geleden
Het ergste van de zaak vind ik dat dat airplay probleem in het verleden als voorgevallen is en toen hebben ze het opgelost en nu word opnieuw dezelfde fout gemaakt.
Toen Yugo uitkwam heb ik een tijdlang die app gebruikt en die maakte gebruik van alle mogelijkheden die een apple tv te bieden heeft. Al was die app niet stabiel, je kon perfect naar homekit gaan, picture in picture, swipen door je zenders.
Hopelijk komen er snel oplossingen voor de vele problemen.
App tv is echt wel de toekomst, en de apple tv leent zicht tot zoveel mogelijkheden. apps op een tv vind ik wel onhandig en als je tv een paar jaar ouder word kun je bepaalde apps niet meer draaien en zou dan wel echt verspilling zijn als je daarvoor je tv moet vernieuwen.
@Christof75 schreef:App tv is echt wel de toekomst, en de apple tv leent zicht tot zoveel mogelijkheden. apps op een tv vind ik wel onhandig en als je tv een paar jaar ouder word kun je bepaalde apps niet meer draaien en zou dan wel echt verspilling zijn als je daarvoor je tv moet vernieuwen.
Ik moet je daar volledig gelijk ingeven. Ik heb al eerder mijn ongenoegen geuit over de ontwikkeling van de Apple TV app. Ik zou verwachten dat er voor dit platform een uitgebreide app bestaat die de TV Box zelfs compleet kan vervangen. Technisch gezien is dit voor de Apple TV absoluut geen probleem. Heel veel van het TV gebeuren gebeurd in principe al online. Nergens worden er nog programma's lokaal opgenomen enzovoort. Technisch zou Telenet wel een tandje bij moeten steken om al de zenders via IPTV beschikbaar te stellen...maar goed dat is een werkbaar probleem voor hen. Alleszins is dit wel de toekomst van TV kijken.
Maar voorlopig blijven de ontwerpers van de Apple TV app zich vastklampen aan het feit dat de app voor tvOS een bijzonder afgezwakte versie moet zijn van de 'echte' TV Box.
Ik kom net thuis van mijn werk en ik wil de tv opzetten terwijl ik wa bezig ben, dat is enkel op die zender, de rest werkt nog.