|
25.851
netweters
|
160.329
antwoorden
|
|
21.587
vragen
|
Op 13/07 in pre-order de Samsung Galaxy Watch Ultra bij Telenet besteld aan €549 (waarbij het toestel op hun website met een volledig verkeerde omschrijving in het systeem staat - nog steeds staat er: "Samsung Galaxy Watch X2 Pro LTE Titan".
Zal nog even duren
Hou wel je mailbox in de gaten zeker de spam moest een pakje van post nl opgestuurd zijn
Ik heb tweemaal iets teruggestuurd naar Telenet. Telkens betaald via Mastercard.
En in beide gevallen is de terugbetaling via mijn zichtrekening gegaan. Dus niet via de kredietkaart.
Ze kijken ook niet naar het rekeningnummer van een eventuele domiciliëring.
Ik had de terugbetaling 3 à 4 dagen later ontvangen.
Hier zou ik nog niet te veel paniekeren.
Als de persoon die u te woord stond via WhatsApp Christof, dezelfde is die mij eens heeft willen helpen (Kristof) ...
Hij heeft mij ook al eens foute info gegeven en zei dat ik alles fout interpreteerde.
Hij vond een download van 20Mbps (mobiel) wel redelijk. De verhoging naar 1Gbps is volgens hem, gewoon een melding dat de limiet werd aangepast maar we nooit zullen halen.
20Mbps van de 1Gbps is dus een goed resultaat.
Hij is niet echt op de hoogte van bepaalde zaken en wilt er (volgens mij) snel vanaf zijn
Nou ik ben ook al een dagje of 10 aan het wachten, 4 x gebeld. zouden iedereen keer terugbellen maar geen belletje, de laatste keer afgelopen vrijdag gebeld, de galaxy watch ultra's schijnen wel op voorraad te zijn bij telenet maar niemand kan zeggen of hij is opgestuurd of waarom hij niet is opgestuurd, 10 dagen om een klant wat te laten weten wat er met zijn pakketje aan de hand is. of hij uberhaupt is opgestuurd.
de customerservice is gewoon slecht.