24751
netweters
|
152340
antwoorden
|
20691
vragen
|
Sinds gisteren hebben we plots geen internet meer. We kunnen wel nog TV zien maar de TVtheek en telefoon werken niet meer. Het lichtje van de modem flikkert groen, samen met 2 pijltjes. Het lichtje van de WiFi blijft groen branden. Zondag gebeld met de technische dienst en vandaag een nieuwe modem gaan halen maar het probleem blijft hetzelfde. Woensdag komt de technieker maar als de fout bij ons ligt moeten we 85€ betalen. Ik zou niet weten hoe de fout plots bij ons kan liggen, het heeft altijd goed gewerkt. Hebben jullie eventueel een idee wat het kan zijn?
Opgelost! Ga naar oplossing.
Schakel alles eens uit. Ook de versterker. Controleer alle verbindingen ook aan de versterker. schakel alles terug in volgorde in. Heb geduld, het kan lang duren voor alles terug werkt. Als het al zover komt.
Groeten
We hebben alle kabeltjes al uitgetrokken, nagekeken, stekker al meerdere keren uitgetrokken en alles terug opgestart maar helaas...geen verbinding ☹️
Als je alle verbindingen hebt nagekeken en de modem is vervangen kan er aan uw kant niet veel verkeerd gebeurd zijn. Nog een dingetje: brand de led van de versterker? Controleer in elk geval of alle elementen van het netwerk onder spanning staan.
Groeten
Alle stekkers steken in en de 3 lampjes van de versterker branden. Grtjs
Als de TV werkt, dan is het probleem voorbij de niu. Van de niu vertrekken minstens twee coax kabels. Minstens éen gaat naar de tv (in principe één per tv aansluiting). Er gaat ook één van de niu naar de modem. Controleer eens die aansluitingen.
Het bleek de kabel van buiten te zijn. We hebben een nieuwe kabel gelegd en gisteren werd alles succesvol terug aangesloten.