24766
netweters
|
152532
antwoorden
|
20716
vragen
|
Heeft er iemand een idee hoe het met de leveringen van de Wifi Pods 360 (+ router) gesteld is? Heeft Telenet problemen met de levering van producten?
Ik heb ze ergens begin vorige maand besteld en ze zouden vandaag geleverd worden. Helaas, pindakaas: ik heb nog niets ontvangen vandaag.
Inhoud gewijzigd door Filip (mod) | Reden: Wifi Pods en router
It's over Anakin, I have the high ground.
--- Obi-Wan, on Mustafar.
Opgelost! Ga naar oplossing.
Hier is niet recent geklaagd over stockproblemen van deze toestellen. Heb je geen track & trace code gekregen waarmee je de bezorging kan opvolgen?
Normaal worden zo'n toestellen binnen de 2 tot 4 werkdagen verstuurd; dat jij er al een maand op wacht wil dus wel zeggen dat er iets niet helemaal juist is gelopen.
Je kan best eens contact opnemen met Telenet
Ik heb 2 weken geleden de nieuwe modem en één 360 wifi pod besteld en 3 werkdagen later had ik alles mooi thuis geleverd. De activatie verliep feilloos. Het terugsturen van de modem via Postnl ook. Alleen kreeg ik bij track link niet de bevestiging dat de modem ook effectief terug was bezorgd bij Telenet. Een telefoontje naar de klantendienst (wachttijd: 10 seconden) bezorgde me de bevestiging dat alles in orde was.
Serieuze verbetering in vergelijking met mijn verschrikkelijk slechte verhuis een dik jaar geleden.
Best eens een e-mail sturen met alle gegevens de datum van de bestelling
Blijkbaar moet ik de pods en modem gaan ophalen in een winkel. Wat ik een beetje vreemd vind omdat mijn nieuwe S24 toch aan de deur geleverd werd.
Een beetje jammer dat de Telenet winkel in Sint Truiden permanent gesloten is.
It's over Anakin, I have the high ground.
--- Obi-Wan, on Mustafar.