Hey, ik ben echt radeloos. Ik zit op een wireless verbinding van telenet, en alles werkt gewoon perfect. Ik download vaak op snelheden van 15mb/s, mijn andere games, apps en browser videos gaan perfect.. maar op Battlefield 5 heb ik een probleem:

Het wil nog niets eens voor 1 seconde online gaan. Ik heb urenlang met de customer service van EA gewerkt om he probleem op de lossen maar die zijn volkomen onbehulpzaam. Ik meen het ook - ik denk dat ik nu in totaal acht uur lang geprobeerd heb.
- Cache delete van origin
- Game repair & reinstall
- Andere wireless receiver
- 100x reboot
- UPnP
- Windows Defender exceptions
- Run as admin
- En nog meer
Ik heb een UOTrace gedaan, waar je wel een duidelijk patroon vindt - packets gaan 100% altijd zoek. Misschien weten jullie een oplossing voor dit probleem? Bedankt voor alle hulp, ik waardeer het zo ongelofelijk veel.
