24785
netweters
|
152665
antwoorden
|
20729
vragen
|
Ik heb recent een nieuwe pc gekocht en toen ik me wou inloggen op Telenet Wi-Free vroeg het voor mijn gebruikers naam en wachtwoord (wat normaal is) maar ook voor mijn beveiligingssleutel. Dit werd niet gevraagd bij mijn oude pc.
Ik heb het wachtwoord geprobeerd ik heb de sleutel van de modem geprobeerd maar beiden zijn fout. waarom vraagt Telenet voor een sleutel?
Extra info =>
pc: HP Omen 15-en1666nb, Windows 10
voor het de sleutel vraagt komt er: ben je zeker dat dit wifi op deze locatie bestaat bekijk de certificaat. (Telenet Wi-Free is zeker op deze locatie en het staat aan op onze modem)
Titel gewijzigd door RaL (mod) | Vorige titel: Telenet Wi-Free vraagt een beveiligingssleutel.
@ROBOCREEP Normaal zou je geen key moeten ingeven. Wifree werkt met EAP authenticatie.
@kristofDW Het is well een feit dat het een sleutel wilt. Weet je een oplossing of iets die fout ingesteld kan zijn?
*edit:* Of wie moet ik contacteren om het probleem te kunnen oplossen?
@ROBOCREEP probeer eens om de wifi te vergeten en nogmaals toe te voegen. Anders weet ik het ook niet direct. Nooit meegemaakt eigenlijk. Is misschien geen wifi van Telenet maar eerder een hacker 🙂
@kristofDW vergeten is geen optie als je niet kunt aanmelden in de eerste plaats (heb ik bekeken).
Een hacker gaat het zeker niet zijn. maar toch bedankt voor uw tijd nog een fijne dag verder.
@ROBOCREEP Het kon zijn dat je al connectie had gemaakt natuurlijk met de verkeerde credentials. Maar inderdaad als je nog geen connectie hebt gemaakt staat die wifi niet tussen je gekende wifipunten. Hopelijk weten mijn collega's netweters de oplossing.
Gaat dit over de telenet wifree signaal bij jou thuis?
Want het lijkt er op dat de wifree een verkeerde config krijgt.
Je dient normaal in te loggen met je telenet login zoals beschreven in deze handleiding: https://www.youtube.com/watch?v=3QsdNNLEifo LET WEL er word gesproken over de telenet mobile app maar die bestaat niet meer maar princiepe blijft hetzelfde. Je moet dan de wifree wifi selecteren in instellingen.
@TheLaw Ik log in met de gebruikersnaam en wachtwoord daarna vraagt het mijn sleutel. de gebruikersnaam en wachtwoord zijn ook juist want ik gebruik het op mijn oude pc.
*Edit:* Hoe zou ik de juiste config kunnen krijgen?
@ROBOCREEP Ik zou eens een fact restore doen van je modem.
Dan download hij zijn config opnieuw.
@TheLaw Maar op mijn oude laptop werkt het well en het gaat over Telenet Wi-Free
Normaal heb je op laptop/pc geen sleutel nodig.
Enkel bij Android moet je nog een extra instelling doen (de EAP methode op AKA zetten).
https://www2.telenet.be/nl/klantenservice/wat-is-telenet-wi-free/
Doe dit 'ns in cmd.exe (admin rights):
ipconfig /flushdns
ipconfig /registerdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
netsh winsock reset
shutdown -r -t 007