Nick20
Experienced Beetjesweter
Nick20
Neem contact met mij op
Onlinestatus |
Offline
|
Datum laatste bezoek |
21-11-2023
05:54
|
Lid sinds: 23-02-2020
Datum laatste bezoek: 21-11-2023 05:54
Ranking
Experienced Beetjesweter
11-11-2023
03:04
1
Ik zou je toch even graag tegenspreken. Wifree is helemaal niet nutteloos of te traag. regelmatig 1080P gestreamd via wifree. Ik ga wifree heel hard missen en het was een vrij zware klap toen ik het nieuws vernam 😕 Aangezien jullie graag bewijs hebben hier voeg ik een screenshot van mijn verbuik in mei toe. Ik vermoed niet dat jullie een betaalbare optie weten voor mobiele data over 1TB?
... Meer weergeven
09-12-2020
00:49
Ik krijg deze sms'jes soms ook aan.. van verschillende nummers zelfs.. maar telkens hetzelfde bericht met dezelfde code.. Wat wel raar is dat er geen link staat om heen te gaan en ze vragen ook niet naar uw login gegevens zoals de meeste oplichters.. En sommige nummers worden ook gebruikt door andere grote legitieme bedrijven.. (take away, Google nest, domino's, oculus, enz) Zeer raar allemaal. Ik heb niet eens Snapchat maar lees online wel van veel mensen die hetzelfde meemaken.. ik wilde de nummers blockeren mja andere bedrijven gebruiken die nummers ook.. Gewoon negeren lees ik overal maar is wel lastig als je ineens een 8tal sms'en tegelijk binnenkrijgt.. in sommige gevallen las ik van mensen zelfs honderden berichten na elkaar
... Meer weergeven
16-03-2020
22:04
Dankje voor uw antwoord Maar 's nachts is er dus geen vermindering van volume? Spijtig maar dacht al dat dit het geval ging zijn 🙂
... Meer weergeven
16-03-2020
19:48
Net mailtje gekregen dat vanaf morgen (17/03/2020) het verbruik op vaste producten gehalveerd wordt voor beperkte tijd (zoals nachtverbruik) Nu is mijn vraag. zou het gewoon constant nachterbruik zijn of zou er ' snachts maar een kwart verbruikt worden? Stond nergens aangegeven.
... Meer weergeven
Labels:
- Labels:
-
Telemeter
24-02-2020
00:02
Excuses om deze oude post weer te openen. Ik heb me ook bezig gehouden met pi-hole te installeren op mijn pi zero alles was uiteindelijk klaar (na enkele hardware problemen) om dan erachter te komen dat Telenet moeilijk doet... statische DNS instellen zegt pi-hole.... gaat niet 😞 Geen probleem zegt pi-hole zet gewoon de DHCP uit op je router en pi-hole kan dan zelf DHCP uitvoeren en zo werkt alles gewoon.. GAAT OOK NIET!!! echt waar Telenet... Heeft iemand hiervoor ondertussen een simpele oplossing? (liever geen eigen router hangen want die ik heb heeft geen gigabit en wil geen nieuwe kopen..)
... Meer weergeven
Berichten met likes
Onderwerp | Likes | Gepost |
---|---|---|
1 | 11-11-2023 03:04 |
Nieuwste tags
Nog geen tags aanwezig