24750
netweters
|
152319
antwoorden
|
20691
vragen
|
Die nieuwe TV box, niks dan haperen... om zot van te worden !
Heb die nu al enkele weken in gebruik.
Heb hiervoor al enkele keren naar Telenet gebeld en moet telkens de box is uitzetten en weer aanzetten maar de dag nadien ofzo is het weer van dat, geef mij dan toch maar de digicorder terug zenne… pffff
Beeld dat hapert, verder springt, terug springt, geluid dat wegvalt, aan het bufferen …. en uiteindelijk een foutmelding en gedaan ermee. Ofwel je een opname wilt zien kan die niet geopend worden.
Grrrrrrrrrrrrrr…………...
Hier van hetzelfde!!! De eerste weken werkte dat ding perfect en daarna....
Ja hoor, alles geprobeerd. Eergisteren kreeg ik de box niet meer aan de praat. Gisteren is de technieker langs geweest, die heeft nadat hij contact opnam met de technische dienst, een kabel ( HDMI) "omgedraaid" en rarara....het werkt. Een tip? Groetjes.
HDMI kun je toch niet omdraaien, die van de technische dienst is nog lomper als lomp
@DavyC alles kan zolang ge maar weet waar je mee bezig bent, een utp kabel kan je ook anders aansluiten.
Jos
Zoooooo herkenbaar. Hier van ‘t zelfde... 😓
Ik neem aan dat je deze problemen enkel hebt bij het bekijken van opnames of wanneer je iets opvraagt uit de TV Theek of werkt met Terugkijk TV? Indien de problemen te hardnekkig zijn kan je normaal altijd uit de test stappen en opnieuw overschakelen op een HD Digicorder. Je voordelen (gratis Play More) verdwijnen dan uiteraard wel.