24811
netweters
|
152850
antwoorden
|
20746
vragen
|
Ik heb zonet de nieuwe tv app geïnstalleerd. Mooie app, alleen kan ik op mijn gsm mijn opgenomen programma’s niet afspelen. Als ik op een aflevering klik, krijg ik soms de knop kijken en soms niet. Hoe komt dit en hoe kan ik dit verhelpen?
Heb je een TV Box of een digicorder?
Van de TV box weet ik het niet, maar bij een digicorder kan je van slechts enkele zenders de opnames op PC / tablet / foon bekijken met de app. Al de andere andere zenders moet je op de TV rechtstreeks van de digicorder bekijken.
Ik wil u gerust geloven, maar ik vind het een beetje vreemd. Aan ons, digicorder gebruikers, heeft men steeds verteld dat de opnames van de meeste zenders enkel op TV rechtstreeks van de digicorder bekeken konden worden omdat dit een gevolg was van een regeling ivm uitzendrechten.
Als het inderdaad om de uitzendrechten gaat, zou er toch geen verschil mogen zijn tussen digicorder en TV Box.... Of wel? Misschien een toelichting door @Moderator ?
@StefaanH met een tv box kan je alle opnames bekijken via de tv box omdat dit in de cloud staat en dit zo is geregeld met de zenders.
via de digicorder zijn nog de oude overeenkomsten voor opnames bekijken op de app.
@Master-Magic heeft gelijk hoor, hier kunnen wij met tvbox (v1) ook alles bekijken op tablet en smartphones
_______________________
If it's not a Bengal, then it's just a cat.
Rise and Rise again, until lambs become lions.
Tell me why are we, so blind to see, that the ones we hurt, are you and me.
OK, ik geloof jullie wel hoor ...
Alleen bekruipt mij nu een gevoel van onrechtvaardige ongelijke behandeling .... Wat maakt het voor de meeste zenders verschillend dat de opnames van hun programma's lokaal op een schijf staan of ergens in the cloud?
Das een goei vraag 🙂
Mss dat jij een zender weet/programma waar jij zeker van bent op de digicorder, dat ik mss niet geprobeerd heb? Dan kan ik het zeker eens testen voor je.
_______________________
If it's not a Bengal, then it's just a cat.
Rise and Rise again, until lambs become lions.
Tell me why are we, so blind to see, that the ones we hurt, are you and me.
Trouwens, in Yelo TV, dat nu niet meer werkt op PC, kon je, wanneer je de opnames opvroeg, een filter activeren om enkel de opnames te zien te krijgen die je effectief kon bekijken op de PC. Die filter zou er niet zijn indien dat onderscheid dus niet gemaakt zou worden...
Nu met je laatste post te lezen ging er wel een belletje rinkelen. Het klopt dat ik vroeger niet kon kijken op smartphone naar bepaalde opgenomen filmen van de digicorder omdat die dat recht niet hadden gegeven, en meeste dat je wel kon bekijken was meestal nederlandse rommel (serie films)
Ben nu op beide kanalen klein stukje aan het opnemen voor je om het te checken. (Moest eerst zenders nog aan men profiel toevoegen lol)
Edit: ik kan bevestigen met de programmatie dat nu bezig is op die 2 zenders, de stukjes die ik heb opgenomen, ik deze kan bekijken via smartphone
_______________________
If it's not a Bengal, then it's just a cat.
Rise and Rise again, until lambs become lions.
Tell me why are we, so blind to see, that the ones we hurt, are you and me.
Ik twijfelde niet meer aan uw antwoord hé, ietwat hoger zei ik reeds dat ik jullie geloofde ...
Ik blijf dus effectief zitten met een wrang gevoel van onrechtvaardig verschil in behandeling ... Ik vind die beperking op de digicorder niet meer aanvaardbaar sedert de TV Box er is en ik nu dus weet dat daar die beperking niet op van toepassing is.
EDIT: onrechtvaardig omdat het een politieke beslissing is, geen technische.
Ik weet dat je ons geloofde hoor, maar wou het zeker testen op kanalen waar ik nooit naar kijk (kon evengoed kanaal gebonden zijn) maar dat blijkt dus niet geval op tvbox.
Nu herinner ik me ook terug dat bij digicorder opnames, als je die vanop ander apparaat wou zien, er een geel oogje stond (kon je het bekijken) en donker oogje met streep door (kon je niet bekijken) dan waren er geen rechten verleend om zogezegd het te bekijken zonder digicorder.
Het is idd niet rechtvaardig als dit is opgeheven bij tvbox, maar niet bij digicorder. Dat wil dan zeggen dat opnames die via digicorder gebeuren een extra achterliggende info/recht/geen recht per programma, per kanaal meekrijgt nog steeds? Of is dit nog alleen voor mensen die telenet tv app niet gebruiken maar hun vorige apps?
Welke app gebruik jij voor de opgenomen programmas op je digicorder?
_______________________
If it's not a Bengal, then it's just a cat.
Rise and Rise again, until lambs become lions.
Tell me why are we, so blind to see, that the ones we hurt, are you and me.
Op de PC gebruik ik nu noodgedwongen de Telenet TV app omdat Yelo TV al niet meer werkt op de PC.
Op tablet en foon gebruik ik zo lang het nog werkt de Yelo app.
Het maakt niet uit welk toestel of welke app ik gebruik, enkel op de TV rechtstreeks op de digicorder kunnen wij alle opnames bekijken.
Dan zou hier is idd een navraag over moeten gebeuren bij telenet of via topic, zodat ze dat eens kunnen voorleggen aan telenet. Waarom dit nog steeds niet veranderd is.
Want nu moeten ze voor digicorder opnames voor bepaalde(of alle) kanalen en programmas ingeven dat tvbox alle rechten heeft en digicorders niet. Dus toch ander programmatie achterliggend?
_______________________
If it's not a Bengal, then it's just a cat.
Rise and Rise again, until lambs become lions.
Tell me why are we, so blind to see, that the ones we hurt, are you and me.